Ürünler

Pişirme

Pişirme

Electrolux ankastre ürünlerini kullanarak mutfağınızı, evinizin en keyifli odası haline getirebilirsiniz. Ürün gamımız esnek çözümler, modern tasarım ve en güncel teknolojiyi barındırmaktadır.

Bulaşık makineleri

Bulaşık makineleri

Yemek bittiği zaman, sıra arkanıza yaslanıp dinlenmeye gelir. Electrolux bulaşık makinlerinin bulaşıklarınızı en iyi şekilde yıkayacağından emin olarak kendinize kaliteli vakit ayırabilirsiniz.

Çamaşır yıkama ve kurutma

Çamaşır yıkama ve kurutma

Electrolux çamaşır, kurutmalı çamaşır ve kurutma makinelerinde en son teknolojiyi kullanarak tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunar.

Süpürme

Süpürme

Sizi anlıyoruz: Evinizin tadını çıkarmak ve onunla gurur duymak istiyorsunuz. Biz de böyle yapmanızı istiyoruz. İşte bu sebeple, 103 yıldır daima size evinizde en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi düşünüyor; sürekli yeni ve daha iyi ürünler geliştiriyoruz.

Küçük ev aletleri

Küçük ev aletleri

Hayatınızı farklı yapan küçük nüanslar vardır: Güneşli bir sabah, bir fincan mükemmel kahve, değer verdiğiniz birinin kucaklaması, hareket etmeden önce metroya yetişmek, eski bir dosta rastlamak, sevdiğiniz biri için yemek pişirmek... Electrolux küçük ev aletleri de işte bu sebeple, hayatınıza keyif katmak için, tasarlandı.

Profesyonel

Endüstriyel ürünler 2014

Klimalar

Klimalar

NAVX3_ELX_Split Air Conditioners_IR