Çamaşır yıkama ve kurutma

Electrolux çamaşır, kurutmalı çamaşır ve kurutma makinelerinde en son teknolojiyi kullanarak tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunar.

  • Çamaşır ve kurutma makinelerimizi keşfedin

    Electrolux çamaşır ve kurutma makineleri XXL kapasite, akıllı sensör sistemleri, TimeManager esnek süre seçimi, buhar programları ve Inverter motor teknolojisi ile tertemiz çamaşırlara en hızlı ve pratik yoldan ulaşmanızı sağlar.

    Inspiration serisi çamaşır ve kurutma makinelerini keşfedin.

Satın alma rehberi

Siz ve eviniz için en doğru ürünü kolayca bulun

Broşür indirin

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve en son teknolojiyi yakından takip etmek için broşürlerimizi indirin.

Ürün broşürü indirin

SteamSystem buhar teknolojili çamaşır makineleri

Profesyonel çamaşırhanelerde kumaşları tazelemek için buhar teknolojisi kullanılır. Profesyonel çamaşırhane ürünlerinden ilham alan Electrolux buhar teknolojisini evinize getiriyor. SteamSystem buhar programları ile buruşmuş kıyafetlerinizin dokusunu yumuşatarak kırışıklıklarını giderebilir veya üzerine koku sinmiş kıyafetleri buharla havalandırarak hemen giyilebilir hale getirebilirsiniz.

SteamSystem çamaşır makinelerini keşfedin

Hassas ve verimli kurutma

HeatPump teknolojisine sahip Electrolux kurutma makineleri yüksek yoğuşma verimi sayesinde aynı sürede daha düşük sıcaklık kullanarak kıyafetlerinizin ömrünü uzatır. Değişken devirli Inverter motor teknolojisine sahip Electrolux kurutma makinelerinde tambur devri kumaş tipine göre otomatik ayarlanır, bu sayede sepet veya raf kullanmadan en hassas yünlülerinizi dahi güvenle kurutabilirsiniz.

Electrolux kurutma makinelerini keşfedin