Bulaşık makineleri

Yemek bittiği zaman, sıra arkanıza yaslanıp dinlenmeye gelir. Electrolux bulaşık makinlerinin bulaşıklarınızı en iyi şekilde yıkayacağından emin olarak kendinize kaliteli vakit ayırabilirsiniz.

  • Electrolux Reallife Bulaşık Makinesi

    RealLife® ile her bulaşığa ayrı özen

    RealLife® bulaşık makinesi standart dış boyutlarla yükseltilmiş iç hacim sayesinde en büyük şekilli bulaşıklarınızı kolaylıkla yerleştirmenizi sağlar. Su püskürtme basıncını ayarlayabilen Inverter motor teknolojisi sayesinde üst sepetteki bardaklarınızı düşük su basıncıyla koruyarak yıkarken, alt sepetteki kirli tencere ve tavalarınızı yüksek su basıncıyla derinlemesine temizler.

Satın alma rehberi

Siz ve eviniz için en doğru ürünü kolayca bulun.

Electrolux Bulaşık Makinesi

Yerleştirin ve gerisini makinenize bırakın

Yeni Electrolux bulaşık makinelerinde yerleştirme öncesi bulaşıkları elde akıtmanız gerekmez. Özel kir ve yük sensörü sayesinde makineniz program süresi ile su ve enerji tüketimini bulaşığın durumuna göre otomatik olarak belirler. Kirli bulaşıklarda ısı yükseltilerek derinlemesine temizlik sağlanır. Bulaşıklardan kaba artıkları ayırmanız yeterlidir, bulaşıklarınızı yerleştirin ve gerisini Electrolux'e bırakın.

Etkin bardak koruma teknolojisi

Bardaklarınızı koruyarak yıkamanın sırrı kusursuz bir sepet tasarımı ve eşsiz bir teknoloji birikimi gerektirir. Elektronik su yumuşatma sistemi, suyun basıncını bardaklarınız için azaltan Inverter Motor teknolojisinin yanı sıra uzun bardakların sepet ortasında dahi güvenle durmasını sağlayan destekler ve kadeh sabitleyiciler RealLife® bulaşık makinelerinde bardaklarınızı güvenle yıkayabilmeniz için birer standarttır.

RealLife® bulaşık makinelerini keşfedin
Electrolux Bulaşık Makineleri

Elde bulaşık yıkamaya son

RealLife® bulaşık makineleri FlexiSpray uydulu püskürtme kolu sayesinde makinenin tabanını tamamen tarayarak yıkar. Yıkama suyunun bütün noktalara erişebilmesi sayesinde en farklı şekillere sahip bulaşıklarınız pırıl pırıl yıkanır. Makinede yıkanmama ihtimaline karşı elde yıkamanız gerekmez.