Electrolux Inspiration

90 yılı aşkın profesyonel deneyim artık evinizde

Professional expertise

Electrolux Inspiration Ürün Grubu, 90 yılı aşkın deneyimin getirdiği tasarım, özellik ve yenilikler üzerine inşa edilmiş ve eviniz için uyarlanmıştır. Dünya çapında birçok profesyonel tarafından kullanılan cihazlarımız, en zorlu koşullarda ve en yüksek beklentilere sahip kullanıcılar tarafından denenmiş, test edilmiş ve titiz bir şekilde ayarlanmıştır.

Tasarım

Bu ürün grubu, en kaliteli malzemeler ile modern olduğu kadar özgün tasarımı bir araya getirir. İndüksiyonlu ocağımızın pürüzsüz ve düzgün yüzeyinden, buzdolabımızın mevsimsel renk seçeneklerine kadar uzanan, simge haline gelmiş kararlı akıcı çizgiler ve kaliteli ayrıntılar hem dışarıya hem de içeriye güzellik katar.

Mutfağınızı oluşturmada size maksimum esneklik kazandırmak için, ürün grubundaki tüm kapı ve paneller hem dikey hem de yatay olarak hizalanmıştır – fırınlardan ısıtma çekmecelerine ve kahve makinelerine kadar. Yan yana, üst üste veya bir grup olarak düzenlenmiş olsalar bile tüm cihazların mükemmel bir şekilde yerleştirilmesini sağlar.

Inspiration Serisi:

Profesyonel şefler gibi bizim de amacımız yiyeceğin doğal lezzetini ve tazeliğini korumaktır. Bu ürün grubu, yiyeceklerin tazeliğini daha uzun süre koruyan buzdolaplı mutfak cihazları ve ısıtma ile buharı bir araya getiren fırınlar gibi yenilikler sunuyor.

Inspiration Range: Laundry

Profesyonel deneyimlerimizden edinmiş olduğumuz bu bilgi birikimi, kırışıkları ve kıyafetlerin ütülenme ihtiyacını azaltmak için buhar kullanan SteamSystem Çamaşır Makinesinde ve EcoCare Kurutucunun verimli ve sessiz çalışan HeatPump kurutma sisteminde görülmektedir. Bunlar, en parıltılı ipek, en yumuşak kaşmir kumaş ve en yeni pamuklu kumaş gibi gözde giysilerinizi narin bir şekilde temizler.

 

Inspiration Range: Dishwashing

Profesyonel mutfaklardan sadece her biçime ve boyuta sahip bulaşıkları hızlı ve etkin bir şekilde temizlemesi değil, aynı zamanda bu ortam için tasarlanmış yeniliklere de sahip olması beklenir. RealLife bulaşık makinesi yıkama sisteminden motor teknolojisine, akıllı programlardan etkin sepet tasarımına kadar titizlikle tasarlanmış donanımı ile profesyonel deneyimi evinizde yaşamanıza olanak tanır.

 
 
Kapat
 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat