Pratik& şarjlı süpürgeler

SeçinizHepsini sil
Ürün tipiŞarjlı Süpürge Tipi

Brushrollclean Otomatik Fırça Temizleme


15 Ürünler Compare products: 0

UltraPower

All the power without the cord. The new UltraPower® vacuum cleaner is as powerful as a corded vacuum cleaner and proven in independent...

ile ilgili daha fazlasını oku UltraPower

 • PerformancePro™ başlığı
 • Uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryası
 • ZB5022
 • ZB5020

UltraPower ZB5022

Bu Electrolux Tungsten Ultrapower kablosuz vakumu, PerformancePro™ başlığı, 25,2 V Yüksek Performanslı Lityum TurboPower bataryası, 180° EasySteer™ manevra kabiliyeti, Patentli BrushrollClean™ Teknolojisiyle hayranlık uyandırıyor.
Daha fazlasını oku

UltraPower ZB5020

Bu Electrolux Ice White Ultrapower kablosuz vakumu, PerformancePro™ başlığı, 21,6 V Yüksek Performanslı Lityum TurboPower bataryası, 180° EasySteer™ manevra kabiliyeti, Patentli BrushrollClean™ Teknolojisiyle hayranlık uyandırıyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1

Ergorapido; nerede ve ne zaman olursa olsun temizler. Dört yeni rengiyle yeni Ergorapido, çarpıcı tasarıma sahiptir: Metalik bakır, metalik...

ile ilgili daha fazlasını oku Ergorapido 2in1

 • Uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryası
 • 180° EasySteer™ manevra kabiliyeti
 • ZB3015SW
 • ERGO13
 • ERGO12
 • ERGO11

Ergorapido 2in1 ZB3015SW

Li-35 teknolojisi ile 35 dakikaya kadar çalışabilen, Li-ion batarya teknolojisi ile kesintisiz yüksek performans sunan, kendinden silkelemeli filtre ve BrushRollClean fırça kılı temizleme özelliği ile bakımı son derece kolay, Swarovski taşlı tasarım ile göz dolduran 2in1 şarjlı dikey süpürge.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO13

Electrolux Tungsten metalik Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi kombin ediyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO12

Electrolux Watermelon Red metallic Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi kombin ediyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO11

Bu Electrolux Koyu Bordo metalik 2'si bir arada kablosuz vakumu, optimum temizlik deneyimi için Lityum TurboPower batarya ve 180° EasySteer™ manevra kabiliyeti ile hayranlık uyandırıyor
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERG105

Electrolux Ice White Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi bir araya getiriyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERG103

Electrolux Ebony Black Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi bir araya getiriyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO05


Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO02


Daha fazlasını oku

Rapido

Yeni Rapido® her zamankinden daha iyi bir temizlik performansı sunuyor. Gelişmiş aerodinamiklere dayanan zeki tasarımıyla Rapido, sınıfında...

ile ilgili daha fazlasını oku Rapido

 • Daha akıllı tasarım – daha güçlü performans
 • Siklonik hareket – daha temiz filtre ve daha yüksek emiş gücü sağlar
 • ZB5104WD
 • ZB5112E
 • ZB5106B
 • ZB5106

Rapido ZB5104WD

Dökülen şeyler süpürmenize engel olmasın. Wet&Dry Technology™'sine sahip Electrolux Deep Blue 4.8V Rapido® her yüzeyin üstesinden gelir. Sahip olduğu Soft Steer™ tekerlekleri temizliği daha esnek ve etkili hale getirir.
Daha fazlasını oku

Rapido ZB5112E

Electrolux Ebony Black 12V Rapido®, optimal toz alımı için Soft Steer™ tekerlekleri veya temizliği etkili ve esnek hale getiren Dahili Easy reach™ başlığı gibi birçok akıllı özelliğe sahiptir.
Daha fazlasını oku

Rapido ZB5106B

Electrolux Deep Blue 7.2V Rapido®, optimal toz alımı için Soft Steer™ tekerlekleri veya temizliği etkili ve esnek hale getiren Dahili Easy reach™ başlığı gibi birçok akıllı özelliğe sahiptir.
Daha fazlasını oku

Rapido ZB5106


Daha fazlasını oku

Rapido ZB5003


Daha fazlasını oku

15 Ürünler Compare products: 0
Sayfa başına git