Ergorapido; nerede ve ne zaman olursa olsun temizler. Dört yeni rengiyle yeni Ergorapido, çarpıcı tasarıma sahiptir: Metalik bakır, metalik pastel yeşil, mor ve antik çelik.

Uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryası

Uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryası

Nikel bataryaya karşın iki kat daha uzun çalışan ve hafif olduğu kadar kullanım kolaylığı sağlayan yüksek performanslı Lityum TurboPower bataryası sayesinde daha uzun süre dayanan daha fazla güce sahip olun. Değiştirilmesi kolay bu hızlı şarj edilebilir batarya ile 35 dakikaya kadar çalışma süresine sahip olun. Sinyalli gösterge sayesinde ne zaman şarj edilmesi gerektiğini kolayca görün.

180° EasySteer™ manevra kabiliyeti

180° EasySteer™ manevra kabiliyeti

180° EasySteer™ hareket kabiliyeti, ergonomik tasarım, iyileştirilmiş başlık ve büyük arka tekerlekler, tüm zeminlerde temizliğinize esneklik ve yumuşak hareketler katacaktır. İki aşamalı güç modu sayesinde farklı yüzeylere göre temizlik seçeneğini değiştirin ve temizlik sonrasında süpürgeyi kolay bir şekilde şarj standına yerleştirin.

2'si 1 süpürme

2'si 1 süpürme

Üstün esneklik ve fonksiyonel tasarım tecrübesine kapılarınızı açın. İster geniş bir alanı, ister ulaşılması zor, küçük bir noktayı temizlemeniz gereksin, Ergorapido her görevin üstesinden gelir. Kolayca çıkabilen el ünitesi sayesinde mutfak tezgahınızı, mobilyalarınızı veya arabanızın içini zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

SeçinizHepsini sil
Şarjlı Süpürge Tipi

Brushrollclean Otomatik Fırça Temizleme


8 Ürünler Compare products: 0

Ergorapido 2in1 ZB3015SW

Li-35 teknolojisi ile 35 dakikaya kadar çalışabilen, Li-ion batarya teknolojisi ile kesintisiz yüksek performans sunan, kendinden silkelemeli filtre ve BrushRollClean fırça kılı temizleme özelliği ile bakımı son derece kolay, Swarovski taşlı tasarım ile göz dolduran 2in1 şarjlı dikey süpürge.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO13

Electrolux Tungsten metalik Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi kombin ediyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO12

Electrolux Watermelon Red metallic Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi kombin ediyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO11

Bu Electrolux Koyu Bordo metalik 2'si bir arada kablosuz vakumu, optimum temizlik deneyimi için Lityum TurboPower batarya ve 180° EasySteer™ manevra kabiliyeti ile hayranlık uyandırıyor
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERG105

Electrolux Ice White Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi bir araya getiriyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERG103

Electrolux Ebony Black Ergorapido 2'si 1 arada kablosuz vakumu; esnek ve güçlü baston elektrikli süpürge ile uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryasına ve kendi kendini temizleme fırçasına sahip, çıkarılabilir ve elde taşınabilir elektrikli süpürgeyi bir araya getiriyor.
Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO05


Daha fazlasını oku

Ergorapido 2in1 ERGO02


Daha fazlasını oku
8 Ürünler Compare products: 0
Sayfa başına git