Electrolux elektrikli süpürgelerinde bulduğu çözümlerle yenilikçilik konusundaki öncülüğünü korumaya devam ediyor!

Tozları sıkıştırarak kolayca boşaltmayı sağlayan UltraCaptic'ten turbo başlığa dolanan saçları keserek kendi kendini temizleyen ErgoRapido'ya, 5cm yüksekliğindeki esnek başlığıyla en zor yerlere kolayca ulaşan FlexPro başlığa sahip UltraFlex'ten bebeğiniz uyurken dahi süpürme yapabileceğiniz 61dB rekor sessizlik sağlayan UltraSilencer'a kadar Electrolux evinizde oluşabilecek tüm ihtiyaçları analiz ederek hayatınızı kolaylaştıracak ürünler sunmaya devam ediyor.

Elektrikli süpürgelerimiz başlıklarından aksesuarlarına, filtreleme başarısından kablo uzunluğuna kadar kullanırken farkını anlayıp vazgeçemeyeceğiniz eşsiz yenilikçi tasarımlara sahiptir.

Aynı zamanda şarjlı dik süpürgedeki yenilikleriyle piyasanın amiral gemisi konumunda olan Electrolux milyonlarca evde tercih edilen ErgoRapido ile hayatnızı kolaylaştırıyor. ErgoRapido sahip olduğu Lithium batarya teknolojisi ile rakiplerine göre %50 daha kısa sürede şarj oluyor ve şarjını tamamen bitirene kadar %100 sabit performans ile çalışıyor. Turbo döner başlığa dolanan saç ve kılları temizlemeyi sona erdiren BrushRollClean özelliği ile tek bir dokunuşla Ergorapido fırçaya dolanmış olan kılları parçalayarak toz haznesine topluyor.

Tüm bu yenilikçi özellikleri sunan Electrolux'ün tek bir amacı var: Hayatınızı biraz daha olsun kolaylaştırmak.

 

 
Bunu nerede paylaşacağınızı seçin
Kapat
 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat