Electrolux profesyonel mutfak ekipmanlarında 100 yılı aşkın, sürekli kendini geliştirmeye odaklanan bir tecrübe birikimine sahiptir.

Dünya üzerinde yemek keşfine çıkarsanız alanındaki en iyi profesyonel mutfaklarda çoğunlukla Electrolux'e rastlarsınız. Avrupa'daki Michelin Star şeflerinin yaklaşık yarısı kendi restoranlarında Electrolux ürünlerine yer verir. New York'ta Eataly'de, Senegal'de Budda Bar'da, Venedik'te Metropole Otel'de Electrolux profesyonel mutfak ekipmanlarına rastlarsınız.

 

Her yıl birçok insan uzak yerlerden İsveç'in kuzeyinde bulunan dağlardaki şef Magnus Nilsson'a ait ünlü Faviken Magasinet restoranında orman, dağlar ve denizdeki kaynaklardan elde edilen eşsiz bir mutfak deneyimine şahit olmak için gelirler. Şef Nilsson yüksek kalite ve güvenilirlik, düşük enerji tüketimli gıda saklama ve pratik pişirme deneyimi için Electrolux'ü tercih eder.

 Kuala Lumpur kongre merkezinin yüksek tempolu, uçsuz bucaksız mutfağında ünlü şef Richmond Lim ve 50 kişilik ekibi binlerce ziyaretçisine verdikleri ziyafetlerini kusursuzca planlanmış bir şekilde hazırlamak için yalnızca Electrolux'e güveniyor. Kuala Lumpur mutfağının şefleri en büyük sırlarının sırrı farklı yemekler için en ideal ısı uyumunu yakalayarak tat ve dokuları koruyan Electrolux Air-o-steam fırın olduğunu söylüyorlar.

Electrolux hem profesyonel mutfaklara, hem de evlere özel üretim yapan tek markadır. Electrolux 100 yılı aşkındır evlerdeki ve en profesyonel mutfaklardaki ihtiyaçların doğurduğu standardı yakalamak için çalışmakta ve çözümler üretmektedir. Profesyonellerle ev tipi arasında harcanan efor farklı olsa da elde edilen sonucun kalitesi çok yakındır.

Electrolux bu eşsiz tecrübesini The Cube ve Chef's table gibi etkinliklerle kutlar. Bu etkinliklerde her gün Electrolux cihazları kullanan Michelin Star şeflerinin hazırladığı bir akşam yemeğini deneyimleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Electrolux tüm bu profesyonel birikimini üstün çalışmalarıyla ev aletleri teknolojisine indirgemiştir. Inspiration ürün gamımızda profesyonellerden esinlenilmiş yenilikçi özelliklere sahip buharlı fırın, indüksiyonlu ocak ve soğutucularımızı incelebilirsiniz. Yenilikleriyle öne çıkan modern ve premium cihazlarmızla Electrolux Inspiration serisi sorunlarla karşılaşmadan en yüksek performansı elde etmenizi sağlar.

 

 

 

 
Bunu nerede paylaşacağınızı seçin
Kapat
 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat