Buharla kırışık açma ve buharla tazeleme; profesyonellerden ilham alındı, sizin için uyarlandı.

Profesyonel uzmanlık
Electrolux çamaşırhane sistemleri tüm dünya çapında tercih edilmektedir. Profesyonel ürünlerimiz profesyoneller tarafından denenip test edilmekte, kullanıcıların memnuniyeti ve taleplerine göre sürekli olarak geliştirilmektedir. Tüm bu 90 yıllık profesyonel birikim Electrolux Inspiration ev aletleri serisinin oluşturulmasında ilham kaynağı olmuştur.

SteamSystem çamaşır makinesi ve EcoCare kurutma makinesi gamımız üstün enerji verimliliği, etkin kumaş koruma teknolojileri, program sürelerinde sağladığı esneklik ve sessiz çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır.

SteamSystem Buhar Teknolojisi
Profesyonel çamaşırhanelerde çamaşırların kırışıklıklarını gidermek ve tazelemek için buhar teknolojisi kullanılır. Electrolux SteamSystem çamaşır makinelerinde de profesyonel çamaşırhane ekipmanlarımızın sahip olduğu buhar teknolojisi kullanılır. Buhar teknolojisi sayesinde yıpranmış gibi görünen kıyafetlerinizi canlandırarak yepyeni görünmesini sağlayabilir, kırışıklıklarını açabilir veya üzerine sinmiş günlük kokuları giderebilirsiniz. Tüm bu ihtiyaçlar için özel buhar programları vardır. Kırışıklık giderme programı sayesinde ütü ihtiyacını çoğu tip kumaşta sıfıra kadar indirebilirsiniz. Aynı zamanda tazeleme programı da üzerine koku sinmiş eşyalarınızı havalandırarak hemen tekrar giyilebilecek hale getirir. Acil durumlarda SteamSystem çamaşır makineleri her zaman yanınızdadır.

Woolmark Blue ve Green Sertifikaları
Electrolux Inspiration serisi çamaşır ve kurutma makineleri bağımsız bir kuruluş olan Woolmark tarafından test edilerek Woolmark Blue ve Woolmark Green sertifikalarına layık görülmüştür. Bu sertifikalar "elde yıkayınız" logosu olan kıyafetleri dahi makinenizde güvenle yıkayabileceğiniz anlamına gelir. Inspiration serisi çamaşır ve kurutma makineleri yünlü, kaşmir ve ipekliler için özelleştirilmiş ve onaylanmış yıkama programlarına sahiptir.

Doğa dostu
Inspiration serisi çamaşır ve kurutma makineleri enerji, su ve süre gibi tüm tüketim değerlerini içerisindeki yüke göre ayarlar. Dolayısıyla az yüklerde dahi israf yapmadığınıza emin olabilirsiniz. Aynı zamanda çamaşır makinelerimiz yüke göre deterjan miktarı tavsiyesi veren WeightSensor, seçilen programa göre tasarruf seviyesini 6 kademede gösteren EcoInfo gibi yenilikçi teknolojilerle donatılmıştır.

Modern Tasarım
Inspiration serisi çamaşır ve kurutma makineleri her tür ev dekorasyonuna uyum sağlayan şık, yenilikçi ve sade bir tasarıma sahiptir. Özel tasarlanmış kontrol paneli ve LCD paneller kullanımı son derece kolaylaştırır, hata yapmanızı engeller. Aynı zamanda çamaşır ve kurutma makinelerinin özel tasarımları sayesinde yan yana veya üst üste yapılan montajlarda eşsiz uyum yakalanır.

 
Bunu nerede paylaşacağınızı seçin
Kapat
 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat