UltraOne

Süpürmenin keyfini çıkarın!

En iyi ürünümüzdü. Artık daha da iyi.

"Testin en iyisi" unvanına sahip elektrikli süpürgemiz, yaptığımız 40'tan fazla geliştirme ile artık daha da iyi. Çünkü en iyi elektrikli süpürgemizi seçerseniz, size Electrolux'ün en iyisini sunacağımıza söz veriyoruz.

UltraOne adının hakkın verir: ultra etkili temizlik. Mükemmel emiş gücünün arkasında yatan sır, sadece etkili ve güçlü bir motor değil, aynı zamanda yüksek hava akımı ve etkin bir başlıktır. Yeni AeroPro™ Extreme başlığı tüm yüzeylerde mükemmel toz alımı sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Ama UltraOne mükemmel temizlik performansından daha fazlasını sunar, aynı zamanda kolay taşınabilir ve düşük gürültü seviyesine sahiptir. UltraOne evinizi sadece tertemiz yapmakla kalmaz, süpürmeyi zevk aldığınız bir işe de dönüştürür.

  • Electrolux'ün en iyisi
  • Mükemmel temizlik performansı
  • Süpürme işini keyfe dönüştürür!

Çok kolay kullanım

Ev ortamları engellerle doludur ancak UltraOne temizliğin mümkün olduğu kadar kolay ve rahat olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Kusursuz hareket kabiliyetiyle kapı eşiklerinden ve mobilyaların kenarından zorlanmadan geçer. Ve 12 m kablosuyla evinizi daha az priz değiştirerek temizleyebilirsiniz. Yeni UltraOne ayrıca 1 kg daha hafiftir bu sayede taşınması da daha kolaydır ve 3 sabitleme klipsiyle daha rahat saklanabilir. Süpürge, ayrıca en küçük toz parçacıklarını bile yakalayan Hygiene filter™ filtresiyle tamamen yalıtılmış bir sistemdir. Yenilikçi tek dokunuşlu filtre çözümü sayesinde filtre değiştirme işlemini hiç olmadığı kadar kolay hale getirir ve iyi filtreleme ile daha uzun süreli performans elde etmenize yardımcı olur.

  • Kusursuz hareket kabiliyeti ve 1 kg daha hafif
  • 12 m uzağa ekstra erişim imkanı
  • Sızdırmaz Hygiene filter™ filtreleme

Son derece sessiz

Temizlik hayatınızı kesintiye uğratmamalı, onu geliştirmelidir. Electrolux mühendislerinin geliştirdikleri yeni Silent Air Technology™ UltraOne'ın gürültü seviyesi bir televizyon programı (70 dB) ile aynıdır. Yeni sessiz hortumu ve gürültüsüz ama ultra etkili AeroPro Extreme başlığı sayesinde aileniz rahatsız olmadan tüm evinizi huzurlu bir şekilde temizlemenizi sağlar.

  • Silent Air Technology™ geliştirmeleri
  • Sessiz ama ultra etkili AeroPro Extreme başlığı
  • Düşük gürültü

Keşfet UltraOne

 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat