• Electrolux ULTRAMIX/PRO™ Saplı Mikser, profesyonel mutfak deneyimlerimize dayanılarak geliştirilmiştir ve aileniz ve arkadaşlarınız için unutulmaz yemekler pişirmenize yardımcı olacaktır.

  Ürün hakkında daha fazlasını okuyun


 • Profesyonel aşçılardan esinlenilmiştir. Sizin için geliştirilmiştir.

  Tüm dünyadaki profesyonel aşçılar müşterileri için unutulmaz yemekler hazırlamak üzere fırınlarımıza, ocaklarımıza, bulaşık makinelerimize ve küçük cihazlarımıza güvenmektedir. ULTRAMIX/PRO saplı mikser aileniz ve arkadaşlarınız için unutulmaz yemekler hazırlamanıza yardımcı olmak üzere profesyonel mutfaklardaki deneyimimize dayanılarak geliştirilmiştir.

  Profesyonel XL-ayak

  25 cm uzunluğundaki karıştırma çubuğu mutfak kabınızın en derinine kadar karıştırmanızı sağlar, aynen profesyonellerin yaptığı gibi. Çizilmeye karşı dayanıklı/sıçratma yapmayan çan biçimli uç yiyeceğin bıçakların altına sıkışmasını önler ve mutfağınızı pırıl pırıl temiz tutarken ekipmanınızın iyi durumda kalmasını sağlar.

  Girdap Gücü

  Bu özel velouté bıçaklar topakları ortadan kaldırır ve çorbalarda, soslarda, meyveli içeceklerde, pürelerde, mayonezlerde ve daha fazlasında kadifemsi bir doku oluşturur. Ve 700 watt güç, eşsiz velouté bıçaklar ve çan biçimli tasarım ile en düzgün sonuçlar için yiyeceği bıçaklara doğru emen bir girdap oluşturur.

  Çırpın ve doğrayın

  ULTRAMIX/PRO profesyoneller tarafından kullanılan çift çırpma eklentisine sahiptir. Güzel sonuçlar için karışıma daha fazla hava çeker. Doğrama çanağı ve güçlü turbo fonksiyonu meyveleri, çerezleri ve buz gibi daha sert malzemeleri doğramak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

 
 
Kapat
 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat