Doğru Electrolux bulaşık makinesinin seçilmesi

Bulaşık makineleri, mutfaktaki çalışkan yardımcılardır. Elde yıkamaya kıyasla daha temiz, daha düzgün ve hijyenik yıkarlar ve şaşırtıcı bir şekilde daha az enerji ve su tüketirler. Artık, bulaşık makineleri lüks değil, olmazsa olmaz bir ev eşyası. İşte size, sizin ve aileniz için doğru Electrolux bulaşık makinesini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğiyle ilgili birkaç ipucu ve yararlı bilgi.

Yer açın

Günümüzde, bulaşık makinelerinin kaç kişilik bulaşığı yıkayabileceğini pek düşünmüyoruz. Tüm aileler birbirinden farklıdır ve dürüst olmak gerekirse; pırıl pırıl temizlenmesini istediğimiz şeyler sadece tabaklar, çatal-bıçaklar veya fincanlar değildir. Bulaşık makinenizin iç boyutlarına bakmak ve makinenizde düzenli olarak yıkayacağınız bulaşıkların türlerini düşünmek daha önemlidir. Su giderinin üzerine koyabileceğiniz kompakt makinelerden en büyük pizza tabağını bile alacak kadar büyük tam boy ankastre bulaşık makinelerine kadar, Electrolux'te hepsi mevcuttur.

Şık çizgiler

Bulaşık makinenizi bir mutfak ünitesinin ardına gizlemeyecekseniz, renkleri ve tarzı dikkate almanız gerekir. Beyaz, bu cihazlarda en gözde renktir, ancak ince çubuk tutma kollu ve gizli kontrolleri olan şık, ışıltılı bir paslanmaz çelik cihazı da düşünebilirsiniz. Hatta, Electrolux'te daha fütürist tasarımlara sahip, hafif oymalı kıvrımları ve kalın tasarımlı kontrolleri olan bulaşık makineleri de mevcuttur.

Biraz sessizliğe mi ihtiyacınız var?

Bulaşık makinesinin sıkıcı sesi. Şüphesiz ki evdeki en güzel ses değil. Ama artık sessizliğimizin bozulmasına gerek yok. Electrolux'ün sesi en aza indirgeyen bulaşık makinesi ürün gamı mevcuttur. Gerçekte, 48 desibel (dB) ses seviyeli bir bulaşık makinesinin iki adet 45 dB ses seviyeli bulaşık makinesi ile aynı oranda gürültü yaptığını biliyor muydunuz? Dolayısıyla birkaç desibellik bir azalma bile ses çıkışı üzerinde inanılmaz etkiye neden olabilmektedir.

Güzel ve sade

Kabul edin, bulaşık yıkamak yapmamız gereken en karmaşık ev işi değildir. Benzer şekilde, Electrolux bulaşık makineleri de mutfaktaki en karmaşık cihazlar değillerdir. Ancak bakmanız gereken birkaç şey vardır. Seçtiğiniz bulaşık makinesinin en azından yoğun ve ekonomik programlarının olduğundan emin olun. Daha fazla esneklik için AUTO programı, 30 dakika hızlı programı ve hassas cam ve porselen bulaşıklarınız için daha iyi bir seçim olan daha düşük ısıda yıkama programını da kullanabilirsiniz.

Güvenli

Su sızıntıları. Ortalığı berbat eder, kötü kokar ve bir süre fark edilmezse inanılmaz hasarlara neden olabilir. Bulaşık makinesinin içinde veya dışında bir su sızıntısı olduğunda Electrolux Aqua Lock, Aqua Stop ve taşma önleme sistemlerinin tümü devreye girer. Ayrıca, Electrolux bulaşık makinelerinin çoğunda kolay kilit sistemi vardır, bu sayede evinizde gezinen minik ellerin herhangi bir yaramazlık yapamayacağından emin olabilirsiniz.

Az miktarda su ile çok şey yapılabilir

Electrolux'ün her tam yük yıkamada hiç performans kaybı olmaksızın sadece 10 litre su kullanan AAA sınıfı bulaşık makineleri mevcuttur. Modellerin çoğunda yıkama bittikten 10 dakika sonra bulaşık makinenizin ana elektrik bağlantısını kesen otomatik kapanma özelliği mevcuttur. Böylece cihaz bekleme konumundayken elektrik harcamamanız sağlanır.

Bulaşık makinelerimizi keşfedin

Daha fazla bilgi için tıklayın.

 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 
Bunu nerede paylaşacağınızı seçin
Kapat
 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat