Doğru Electrolux buzdolabının seçilmesi

Vazgeçilmez buzdolabı. Buzdolabı mutfaktaki sağ kolumuzdur ve muhtemelen evimizdeki en önemli cihazdır. Ama hangi buzdolabının bizim için doğru olduğunu nereden bileceğiz? Verdiğimiz ipuçlarına ve yararlı bilgilere bakın ve soğutucunuzu seçerken kendinizi yakmayın!

Dondurmak ya da dondurmamak

Taze yiyecek fanatiği misiniz? Veya acil durumlar için her daim birkaç parça dondurulmuş yiyeceğiniz olur ve dondurucu bölmeniz tıka basa dolu mudur? Boş yerle ilgili bir sıkıntınız mı var? En kalabalık ailelere yetecek kadar büyük, dev buzdolaplarından küçük mutfaklar için mini kompaktlara kadar, Electrolux'te yiyeceklerinizi taze ve leziz olarak saklayabileceğiniz buzdolapları mevcuttur.

Gizleyin

Electrolux buzdolabınızın mutfağınızın içinde hiç belli olmaksızın gizli bir şekilde durmasını mı istersiniz? Yoksa dışarıda durmasını ve güzel kıvrımlarını sergilemesini mi istersiniz? Hatta mutfağın dışında, garajda, kilerde veya bahçede olmalarını da isteyebilirsiniz. Electrolux ankastre buzdolapları Avrupa standartlarına uygun boyutlarda üretilmişlerdir ve dolayısıyla mutfak ünitelerinin çoğuna uyarlar. Ayrıca bağımsız soğutucularımızın da pek çok boyutu mevcuttur; o yüzden nereye koyacağınızı düşünün.

Soğutma sanatı

Alabileceğiniz tek buzdolabının beyaz bir dikdörtgen olduğu o günler çok gerilerde kaldı. Şık dış kıvrımlardan iyi planlanmış iç dizayna, kapak kollarının tatmin edici çalışma şekline kadar, Electrolux buzdolaplarının size "Vay canına!" dedirtmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bizler bunu soğutma sanatı olarak görüyor ve sizin de öyle görmenizi umuyoruz.

Geniş iç hacim

Tasarımcılar sorunları çözmekten hoşlanır. Bir şeylerin güzel görünmesini sağlamak elbette görevin bir parçasıdır, ancak esas mesele bunları çalışır hale getirmektir. Electrolux SpacePlus soğutucu ürün gamı, akıllı tasarımlara mükemmel bir örnektir. İç alanı maksimum düzeyde tutarken, bir yandan da dış kısmı Avrupa standartlarına sadık kalarak, iç hacimden mümkün olduğunca fazla yararlanırlar. Bu nedenle, market alışverişinizi buzdolabınıza tıkmaya çalışıyorsanız, Electrolux SpacePlus serisini düşünün.

Çevreyle ilgili konular

Tam bir çevreci misiniz? Her ne kadar onlar olmadan yaşayamasak da, buzdolaplarının 365 gün, günde 24 saat çalışıyor olmaları gerekir. Electrolux'ün enerji verimliliği açısından A sınıfı ürünleri utandıracak olan A+ ve A++ sınıfı modelleri mevcuttur. Yani, bu tür buzdolaplarıyla siz de yeşili korumak için üzerinize düşeni yapmış olursunuz.

Sağlıklı bir yaşam tarzı

Küçük dokunuşların her biri daha sağlıklı bir yaşam tarzına katkıda bulunur. Electrolux taze yiyecekleri daha da uzun süre taze tutacak çok çeşitli buzdolapları sunar. Bu da her gün alışveriş yapmak zorunda kalmamanız demektir. Ayrıca entegre su filtresi olan buzdolaplarımız da mevcuttur, yani sadece bir tuşa dokunarak vücudunuzun mükemmelliğini koruyabilirsiniz.

Yiyecek saklama cihazlarımızı keşfedin

Daha fazla bilgi için tıklayın.

 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat
 
Bunu nerede paylaşacağınızı seçin
Kapat
 
Bir arkadaşa gönder

Daha fazla arkadaşa gönder

E-postayı gözden geçirin Merhaba, Bunun ilginizi çekebileceğini düşündük

Kapat