Keşfedin

Kurutmalı Çamaşır Makineleri

Tek dokunuşla kusursuz stilinize kavuşun

Geliştirilmiş giysi bakım uzmanı PerfectCare 800 Serisi Kurutmalı Çamaşır Makinesi ile tanışın. PerfectCare 800 Çamaşır Makinesi geliştirilmiş UltraCare Yıkama teknolojisi ile deterjanı giysilere ulaşmadan önce su içinde çözerek aktive eder ve daha kısa sürede ve daha düşük sıcaklıkta mükemmel yıkama performansı sunar. Yumuşatıcı da ön karıştırma işlemine tabi tutularak giysiler arasında mükemmel olarak dağılır ve kusursuz yumuşaklık elde edilir. Yünlüleriniz, Outdoor Giysileriniz, İpeklileriniz ve günlük giysileriniz mükemmel şekilde yıkanır ve geliştirilmiş tambur ritimleri ve ısı dengesi ile korunarak kurutulur.

UltraCare - the solution for clothing that lasts

UltraCare Sistemi çamaşır kurutma makinemize özgüdür. Deterjanları ve yumuşatıcıyı tambura girmeden önce suyla karıştırır. Bunun anlamı, kumaşlar daha iyi temizlenir, her noktaya ulaşılır ve korunur. Tüm giysilerinizin daha uzun süre yeni görünmesini ve yeni hissedilmesini sağlar.

Tek dokunuşla kusursuz görünümünüze kolayca ulaşın

Canlılığınızi yansıtan bir kot ve formunuzu belirginleştiren bir kazak günlük hayatınızdaki kusursuz görünümünüzün birer parçası olabilir. PerfectCare 700 Kurutmalı Çamaşır Makinesi ile kotlarınızdaki çizgilenmeleri ve yünlülerinizdeki çekmeleri önleyin; gömleklerinizin buharla kırışıklıklarını açın. Günlük kusursuz görünümünüze hızlıca kavuşun.

DualCare - Hem yıkarken, hem de kuruturken mükemmel koruma

DualCare System akıllı yük saptama sensörleri ile giysilerinizin türüne ve miktarına göre en ideal yıkama süresini otomatik olarak ayarlar; ardından en ideal tambur hareketleri ve sıcaklık ile koruyarak kurutur. Kot pantolon ve ceketleriniz, yünlü kazaklarınız, outdoor giysileriniz tek dokunuşla mükemmel olarak yıkanır ve kumaşın gereksinimlerine göre en doğru yöntemle kurutulur. Kusursuz görünümünüz daima korunur.

FreshScent System
Parfümlü Buhar Programı

Yeni kurutmalı çamaşır makinelerimizin tamamı eşsiz Parfümlü Buhar Programı'na sahiptir. Buhar ve taze kokunun kombinasyonunu kullanarak, çamaşırlarınızı her kullanıştan sonra tam bir temizlik döngüsüne sokmanıza gerek kalmadan yeni yıkanmış hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Çamaşırlarınızın ömrünü uzatın ve çamaşırlarınızı harika görmeye, hissetmeye ve koklamaya devam edin.

Parfümlü Buhar Programı ayrıca kırışıklıkları sistematik olarak azaltmak ve ütü ihtiyacını azaltmak için çamaşırlarınızdaki lifleri rahatlatır.

Ödün vermeden hepsi bi arada

PerfectCare serisi çamaşır kurutma makinamız en iyi yıkama en iyi kurutmayı sağlar. Giysilerinizin performanstan ödün vermeden tek bir makinede ihtiyaç duyduğu tüm bakım sayesinde evdeki alanınızdan daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin