Product details

900 MultiSwitch buzdolabı sıcaklığı bağımsız olarak -18 °C ila 7 °C arasında ayarlamanıza imkan veren dönüştürülebilir haznesiyle gıdaları ideal koşullarda saklama konusunda esneklik sağlar ve akıllı telefonunuzdan kontrol edilebilir.

Ürün avantajları

Bağlantıda kalın. Buzdolabınızı akıllı telefonunuzdan kontrol edin

My Electrolux Kitchen Uygulaması buzdolabınızı akıllı telefonunuzdan kolayca kontrol etmenizi sağlar. Buzdolabınızın sıcaklığını kontrol edebilir, kapı açık kaldıysa bildirim alabilir ve buzdolabınızın en iyi şekilde çalışması için ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Electrolux - Solo Buzdolapları - LLI9VF54X0

TwinTech® No Frost yiyeceklerin kurumasını önler

TwinTech® No Frost akıllı çift soğutma sistemi malzemelerin nemini içinde tutar. Standart toplam No Frost'tan üstündür; soğutucu ve dondurucuyu birbirinden bağımsız olarak soğutur. Dondurucu karlanmaz. Buzdolabı, doğru nemi tutar ve TwinTech® No Frost ile gıda kütlesinde %60 daha az kayıp sunar.

Otomatik olarak tazelik sağlayan TasteLock

TasteLock® ile gıdalar besleyici, lezzetli ve renklerini kaybetmeden kalır. Soğutucu bölmesinde otomatik nem kontrol membranına sahip sızdırmazlık özellikli çekmece. Gıdaları günler sonra bile taze ve lezzetli tutar.

Lezzetler MultiFlow ile her zaman zirvede

Yiyecek en iyi MultiFlow ile saklanır. Teknoloji, buzdolabınızın içinde dengeli bir sıcaklığı koruyarak yiyeceklerinizin tamamının kurumasını önler. Ayrıca bir sonraki alışverişinize kadar yiyecekleri lezzetli tutan bir ortam oluşturur.

Electrolux - Solo Buzdolapları - LLI9VF54X0

CustomFlex® ile ayarlanabilir saklama alanı

CustomFlex® buzdolabı alanınızı istediğiniz gibi düzenleme özgürlüğü sağlar. Kapıda bulunan farklı büyüklüklerde hareket ettirilebilir raflarla bu alanı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Rafları temizlik için kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.