Ürün detayları

900 MultiSwitch buzdolabı sıcaklığı bağımsız olarak -18 °C ila 7 °C arasında ayarlamanıza imkan veren dönüştürülebilir haznesiyle gıdaları ideal koşullarda saklama konusunda esneklik sağlar ve akıllı telefonunuzdan kontrol edilebilir.

Ürün avantajları

Bağlantıda kalın. Buzdolabınızı akıllı telefonunuzdan kontrol edin

My Electrolux Kitchen Uygulaması buzdolabınızı akıllı telefonunuzdan kolayca kontrol etmenizi sağlar. Buzdolabınızın sıcaklığını kontrol edebilir, kapı açık kaldıysa bildirim alabilir ve buzdolabınızın en iyi şekilde çalışması için ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

TwinTech® No Frost yiyeceklerin kurumasını önler

TwinTech® No Frost akıllı çift soğutma sistemi malzemelerin nemini içinde tutar. Standart toplam No Frost'tan üstündür; soğutucu ve dondurucuyu birbirinden bağımsız olarak soğutur. Dondurucu karlanmaz. Buzdolabı, doğru nemi tutar ve TwinTech® No Frost ile gıda kütlesinde %60 daha az kayıp sunar.

Otomatik olarak tazelik sağlayan TasteLock

TasteLock® ile gıdalar besleyici, lezzetli ve renklerini kaybetmeden kalır. Soğutucu bölmesinde otomatik nem kontrol membranına sahip sızdırmazlık özellikli çekmece. Gıdaları günler sonra bile taze ve lezzetli tutar.

Multiflow ile yiyeceklerin kurumasını veya yanlışlıkla donmasını önleyin

Buzdolabınızın her köşesinde sıcaklığı ve nemi sabit tutarak malzemelerin kurumasını veya arka duvara yaslanarak donmasını önleyen MultiFlow ile yiyecekler sağlıkla korunur. Bir sonraki alışverişinize kadar gıdalarınız lezzetini korur.

CustomFlex® ile ayarlanabilir saklama alanı

CustomFlex® buzdolabı alanınızı istediğiniz gibi düzenleme özgürlüğü sağlar. Kapıda bulunan farklı büyüklüklerde hareket ettirilebilir raflarla bu alanı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Rafları temizlik için kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone