Ürün detayları

600 TwinTech® No Frost Buzdolabı yiyeceklerin öz suyunu ve nemini korur. Çift soğutma sistemi soğutucu bölmede ideal nemi koruyarak yiyeceklerin kurumasını önler. Ayrıca no frost sistemle derin dondurucuda karlanma ve buzlanma oluşmaz.

Ürün avantajları

TwinTech No Frost: Yiyecekleri korur ve buz oluşumunu önler

TwinTech® No Frost’un ikili soğutma sistemi, soğutucu ve dondurucu arasında bağımsız hava dolaşımı sağlar. Böylece soğutucuda doğru nem seviyesini koruyarak yiyeceklerin kurumasını önlemeye yardımcı olurken dondurucuda da buz oluşumunu önler.

MultiSpace ile rakipsiz depolama esnekliği

MultiSpace buzdolabı, standart tasarımlara göre daha uzundur ve malzemeleri saklamak için daha fazla alan sağlar. Çoklu depolama çözümleri, alanı, etrafınızda tasarlanmış gelişmiş esneklik ve organizasyona yönelik olarak ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmenizi sağlar.

Multiflow ile yiyeceklerin kurumasını veya yanlışlıkla donmasını önleyin

Buzdolabınızın her köşesinde sıcaklığı ve nemi sabit tutarak malzemelerin kurumasını veya arka duvara yaslanarak donmasını önleyen MultiFlow ile yiyecekler sağlıkla korunur. Bir sonraki alışverişinize kadar gıdalarınız lezzetini korur.

Şık, zarif, Düz Kapı tasarımı

Bu buzdolabının üstün görünümü her türlü mutfağa kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Tamamen düz bir tasarıma sahip olan bu şık buzdolabı, diğer mutfak aletlerinize ve tezgahınıza tam uyum sağlar. Ve cepli tutacaklar zarif estetiği tamamlamak için kapının alt kısmında, gözlerden uzakta bulunur.

Ayarlama parmak uçlarınızda. Elektronik çift dokunmatik kontrol ile

Elektronik çift dokunmatik kontrol sayesinde buzdolabınızın içinde neler döndüğünü asla tahmin etmek zorunda kalmazsınız. Tek bir dokunuşla çeşitli işlevleri kolayca kontrol edebilir ve hem buzdolabı hem de dondurucu için tam ayarları yapabilirsiniz.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone