Product details

TimeManager fonksiyonlu TimeCare çamaşır makinesi çamaşır yıkama süresini ihtiyacınıza göre hızlandırmanızı sağlar. Panelde TimeManager fonksiyonunu seçerek program süresini dört kademeye kadar kısaltabilirsiniz. Günlük yaşam temponuza uygun sürede mükemmel sonuçlar.

Ürün avantajları

Electrolux - Çamaşır Makinesi - EW2F448ST

AutoSense ile otomatik yıkama ayarları

AutoSense fonksiyonu ihtiyaçlarınıza uygun ayar yaparak giysilerinizi korur. Bu fonksiyon; yıkama süresini, suyu ve enerji tüketimini çamaşır miktarına göre ayarlar. Kaynakları israf etmeden tertemiz çamaşırlar.

Soft Drum ile çamaşırlarınıza hassas bakım

Soft Drum giysilerinize hassas temizlik için tasarlanmıştır. Yumuşak su jetleri, yıkama sırasında çamaşırlarınızı hareketlendirip korurken, tamburdaki özel desenler sıkma programında kumaşın gerilmesini veya zarar görmesini önler.

Electrolux - Çamaşır Makinesi - EW2F448ST

Buharlı Anti-Alerji Programı ile giysilerinizde mükemmel temizlik sağlayın

Buharlı Anti Alerji programı yıkama suyu sıcaklığını yükseltir ve sabit tutarak giysilerinizi mikroplardan arındırır; buhar etkili sıcak durulama aşaması ile alerjenleri ve deterjan artıklarını giysilerinizden uzaklaştırır.

Enerji verimli uzun ömürlü inverter motor

Inverter motorla enerji verimli yıkama deneyimini daha uzun süre yaşayın. Düşük enerji tüketimi ve sürekli etkili yıkama sunan ekstra uzun kullanım ömrü.

Başlangıç Erteleme ile çamaşır yıkama planınızı günlük yaşamınıza uyarlayın

Başlangıç Erteleme fonksiyonu çamaşır yıkamada kontrolünüzü artırır. Yıkama programınızın başlangıç zamanını erteleyerek giysileriniz makinenin içinde saatlerce kalmasını önleyebilirsiniz. Makineniz sizin programınıza ayak uydurur.

Aksesuarlar

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Ürün Kılavuzları

Electrolux cihazınızın kılavuzunu bulun ve indirin.

Garanti

Garanti süreleri, şartları ve ek garanti paketleri hakkında detaylı bilgi edinin.

Bizimle temasa geçin

Yorum ve sorularınızı bize gönderin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.