Bulaşık makinesinin kapağı düzgün şekilde kapanmıyor veya çarpık

Son güncelleme zamanı 28.11.2019 10:46

Sorun:

  • Bulaşık makinesinin kapağı düzgün şekilde kapanmıyor veya çarpık. Mandalların ve/veya menteşelerin yanlış hizalanması, bulaşık makinesi kapağının düzgün kapanmamasına veya çarpık durmasına neden olabilir.

İlgili olanlar:

  • Entegre bulaşık makinesi

Çözüm:

1. Kilit ve kapağın kurulum kılavuzuna uygun olarak takıldığından emin olmak için cihazın kurulumunu yapan Yetkili Servis ile görüşün.  

2. Yetkili Servis Merkezi ile irtibata geçin Yukarıdaki önerilerle sorun çözülemiyorsa, bir servis Yetkili Servisin ziyaretini talep etmenizi öneririz.    

NOT: Soruna bağlı olarak, garanti süresi içinde olsanız dahi Yetkili Servis yapacağı servis ziyareti için sizden ücret alınabilir.    

Uyarı: Sorun tamamen çözülene kadar ürünü kullanmamanızı öneririz. Ürünü prizden çekin ve tekrar takmanız halinde sorun çıkmayacağından emin olana kadar prize geri takmayın.

Servis Talebi Oluşturun
Servis Talebi Oluşturun

Düzenli ürün eğitimlerine tabi tutulan uzman Electrolux yetkili servis teknisyenlerinden orijinal yedek parçalarla kusursuz onarım hizmetleri alın.

Bakım Ürünleri & Aksesuarlar
Bakım Ürünleri & Aksesuarlar

Ürününüz için gereken aksesuar ve bakım ürünlerini online mağazamızdan kolayca sipariş verin; ürünlerimizden maksimum verim elde ederken ömürlerini de uzatın!