ESM89400SX Bulaşık Makinemde Bulaşıklarımı Hangi Proğramda Yıkayabilirim ?

Son güncelleme zamanı 13.06.2023 10:30

Problem

ESM89400SX Bulaşık Makinemde Bulaşıklarımı Hangi Proğramda Yıkayabilirim ?

Geçerli olduğu ürünler

  • ESM89400SX Bulaşık Makinesi

Çözüm

ESM89400SX Bulaşık Makinesinde Yıkma Proğram ve Özellikleri ;

                   1)    Bu program, normal kirli bulaşıkları yıkarken suyun ve enerjinin en verimli şekilde kullanıl‐masını sağlar. Testleri gerçekleştiren kurumlar, testlerinde standart olarak bu programı kul‐lanırlar. Bu program, Eko-Tasarım Komisyonu Yönetmeliği (AB) 2019/2022’ye uyumluluğun değerlendirilmesinde kullanılmaktadır.

2)    Kurutma aşamasında otomatik olarak ön kapak açılaçaktır.

3)    Bulaşık Makinesi AUTO Proğramında, bulaşıkların kirlilik derecesini ve sepetlerdeki bulaşık miktarını algılar. Suyun sıcaklığını ve miktarını, enerji tüketimini ve program süresini otomatik olarak ayarlar.

4)    Bu program, makinenin iç kısmını etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. Kireç ve yağ kalıntılarını söküp atar. Bu program, en az 2 ayda bir kez bulaşık makineleri için tasarlanmış kireç çözücü veya temizlik ürünü kullanılarak makine boşken çalıştırılmalıdır.

5)    Bu program sayesinde bulaşıklardaki gıda artıklarını çabucak durulayabilir ve makinenin içinde koku oluşumunu önleyebilirsiniz. Bu programda deterjan kullanmayınız.

Servis Talebi Oluşturun
Servis Talebi Oluşturun

Düzenli ürün eğitimlerine tabi tutulan uzman Electrolux yetkili servis teknisyenlerinden orijinal yedek parçalarla kusursuz onarım hizmetleri alın.