Multi Tablet kullanımıda Tuz ve Parlatıcı Kullanmalımıyım?

Son güncelleme zamanı 20.11.2020 08:54

Problem

Tablet deterjan kullanımında tuz ve parlatıc kullanmalımıyım?

Geçerli olduğu ürünler

Solo ve Ankastre Bulaşık Makineleri

Çözüm

Bulaşık Makinelerinde 3 ın 1 tablet deterjan kullanımında , tuz ve parlatıcı ilave olarak kullanmalıyım ?

Tablet deterjanların içeresinde ; deterjan , tuz ve parlatıcı barınmaktadır. Eğer bulaşıklarınızda krozyon (Cam bulaşıkları üzerinde kireç lekesi oluşmasında) uğramasını engellemek için ilave olarak tuz kullanılması gerekmektedir.

Daimi olarak tablet deterjan kullanılmasında , tuz haznesi doldurularak bulaşık yıkanması işleminde , bulaşık makinesinin "Su Sertlik Ayarının" ayarlanması gerekmektedir.

Su sertlik ayarını ayarlamak için kullanma kılavuzu indirmek için linki tıklayınız.

Tablet deterjan kullanımında,eğer bulaşıklarınızda; bulaşıklarınızda kurutmama üzerinde su lekesi kalması durumunda ise ilave olarak parlatıcı kullanılması gereklidir.

Tablet deterjan kullanılmasında , parlatıcı ayarını kontrol etmek için kullanma kılavuzunu kontrol edebilirsiniz.

Tablet veya Multi Tablet Deterjan kullanımında , bulaşıklarınızda kireç ve su lekesi görmemeniz için , ilave olatak Bulaşık Makine Tuzu ve Bulaşık Makinesi Parlatıcısı kullanılması öneriyoruz. 

Neden

Tablet veya multi tablet bulaşık makinesi deterjanı kullanılmasında , bölgesel su sertlik ayarına göre ilave olarak Bulaşık Makinesi Tuzu ve Bulaşık Makinesi Parlatıcı kullanılmasını önermekteyiz.

Bakım Ürünleri & Aksesuarlar
Bakım Ürünleri & Aksesuarlar

Ürününüz için gereken aksesuar ve bakım ürünlerini online mağazamızdan kolayca sipariş verin; ürünlerimizden maksimum verim elde ederken ömürlerini de uzatın!