Çamaşır makinesin LCD ekranında E70 hata mesajı görünmesi.

Son güncelleme zamanı 14.10.2020 06:17

Problem

  • Çamaşır makinesi E70 hata mesajını (veya E7 * ile başlayan herhangi bir kodu) görüntülüyorsa , genellikle makine ile ilgili bir sıcaklık sensörü sorununu oldugunu ifade eder.

Geçerli olduğu ürünler

  • Çamaşır makinesi
  • Çamaşır yıkama-kurutma makinesi

Çözüm

1. Yetkili Servis Merkezi ile iletişime geçin.

Cihazın fişini prizden çıkartınız.Makinenin içindeki çamaşırları çıkartınız.Daha sonra ürününüz kontrolü için yetkili servislerimizden hizmet almak için yetkili servisimize servis kaydınızı açtırınız.

Bildirilen hata kodunu bir yere not edin ve yetkili servisimizden hizmet  talep ettiğinizde bu kodu vermeyi unutmayınız. Bu, sorununuzu çözmeyecek, ancak yetkili servis teknik personeli sorunun nedenini belirlemesine yardımcı olacaktır.

Uyarı: Sorun tamamen giderilene kadar ürünü kullanmanızı önermiyoruz. Tamam olduğundan emin olana kadar ürünün fişini çekin ve tekrar fişe takmayın.

Neden

  • Cihazınızdaki Sıcaklık (NTC) sensörü çalışmayı durdurdu veya hasar gördü
Servis Talebi Oluşturun
Servis Talebi Oluşturun

Düzenli ürün eğitimlerine tabi tutulan uzman Electrolux yetkili servis teknisyenlerinden orijinal yedek parçalarla kusursuz onarım hizmetleri alın.

Bakım Ürünleri & Aksesuarlar
Bakım Ürünleri & Aksesuarlar

Ürününüz için gereken aksesuar ve bakım ürünlerini online mağazamızdan kolayca sipariş verin; ürünlerimizden maksimum verim elde ederken ömürlerini de uzatın!