Dış mekan giysilerinizi su geçirmez özelliğinde tutun

Son güncelleme zamanı 15.05.2020 12:08

Hem çamaşır makinelerimizdeki hem de çamaşır kurutma makinelerindeki özel olarak tasarlanmış Electrolux dış mekan programları, giysilerinizin su korumasını sağlamak için senkronize olarak çalışır. Temizleme işlemini kesintisiz ve zahmetsiz hale getirerek dış mekan giysilerinizin daha uzun süre tadını çıkarabilirsiniz.


1. Su geçirmez giysiler nasıl yıkanmalıdır.

Su tutmayan giysilerinizi yıkamanız önemlidir, çünkü nefes alma kabiliyetleri zamanla bozulur. İlk olarak, cepleri boşaltın, fermar ve çırtlarını, tüm cepleri ve kapakları kapatın.


2. Deterjanızı akıllıca seçin

Ana yıkama deterjan bölmesine (1) sıvı deterjan ve yumuşatıcı bölmesine (2) su tutmaz madde ilave ederek son durulamadaki bir giysiye su tutmaz madde ile yıkanmasını sağlayın, su tutmaz çamaşırlarınızı eski haline getirin. Bu tür çamaşırların yıkanmasında Toz deterjan, yumuşatıcı veya çamaşır suyu kullanmaktan kaçının.


3. Özel dış giyim Programı

Çamaşır makinesini Dış Giyim çamaşır programa getirin. Çamaşır makinenizde bir dış giyim çamaşır  programı yoksa, programınıza fazladan bir durulama ekleme yaptığınızdan emin olun.


4. Kurutma Makinesi

Ardından özel Outdoor programımızı kullanarak ceketi doğrudan kurutma makinesine yerleştirebilirsiniz. İki elementin birleşimi: doğru sıcaklık ve zaman, su tutmaz çamaşırlarına özelliklerini geri kazandırır.


DelicateCare System'in yeni ve yenilikçi dış mekan programı ile su korumasını havadan kurutmadan daha iyi hale getirin

DelicateCare Sistemimiz ile özel dış mekan giyim ürününüzün su iticiliği, havada kurutmadan daha iyi korunur ve onarılır. DelicateCare, dış mekanlarda kumaşları korumak için tamburun sıcaklığını ve hareketini ayarlar ve sadece doğru miktarda ısı aldıklarından emin olur.