Electrolux çamaşır makinemde AutoDose işlevselliği nasıl ayarlanır

Son güncelleme zamanı 25.05.2020 12:13

Problem

  • Electrolux çamaşır makinemde AutoDose işlevselliği özelliği nasıl ayarlanır

Geçerli olduğu ürünler

  • AutoDose işlevselliğine sahip Electrolux çamaşır makineleri

Çözüm

1 . Konfigürasyon moduna girmek için, ekranda (solda) ve yanıp sönen deterjan deposunda (4) ve yumuşatıcı ekranda “SET” (3) görünene kadar Sıcaklık (1) ve Sıkma (2) düğmelerine aynı anda basın. sağda depo (5) göstergeleri.

2 . Deterjan tankı düğmesine (1) dokunun. Ekranda OFF (2) görüntülenir.

3. YUMUŞATICI DEPOSUNU İLK KURULUMDA AÇIKTIE, DETERJAN DEPOSUNU ZORUNLU AYARLAMALISINIZ.

4. Word içe aktarma resmi Başka bir işlem yapılmazsa, 10 saniye sonra ekran programa geri döner ve AutoDose deterjan tankı devre dışı kalır. STANDART MODDA ETKİNLEŞTİRİLEMEZ. Etkinleştirmek için yapılandırma modunu tekrar gerçekleştirmeniz gerekir.                                                                 

5 . Deterjan tankı düğmesine (1) tekrar dokunun. Ekranda depo göstergesi (2) ve varsayılan deterjan seviyesi (3) gösterilir.

6. Temel dozajı ayarlamak için, dozajı yukarı doğru ayarlamak için Sıcaklık düğmesine (1) art arda ve aşağı ayarlamak için Sıkma düğmesine (2) dokunun.
Minimum adım 1 ml

                         

7. Başka bir işlem yapılmazsa, 10 saniye sonra ekran programa geri döner ve AutoDose deterjan tankı etkinleştirilir.STANDART MODDA AKTİF / AKTİF OLABİLİR. Word içe aktarma resmi     

8. Yumuşatıcı tankı düğmesine (1) dokunun. Ekranda OFF (2) görüntülenir.

9. Word içe aktarma resmi Başka bir işlem yapılmazsa, 10 saniye sonra ekran programa geri döner ve AD yumuşatıcı deposu devre dışı kalır. STANDART MODDA ETKİNLEŞTİRİLEMEZ. Etkinleştirmek için yapılandırma modunu tekrar gerçekleştirmeniz gerekir.

10. Yumuşatıcı deposu düğmesine (1) tekrar dokunun. Ekranda depo göstergesi (2) ve varsayılan deterjan seviyesi (3) gösterilir.      

       

11. Temel dozajı ayarlamak için, dozajı yukarı doğru ayarlamak için Sıcaklık düğmesine (1) art arda ve aşağı ayarlamak için Sıkma düğmesine (2) dokunun. Minimum adım 1 ml'dir.

 12. Başka bir işlem yapılmazsa, 10 saniye sonra ekran programa geri döner ve AD deterjan tankı etkinleştirilir. STANDART MODDA AKTİF / AKTİF OLABİLİR. Word içe aktarma resmi   


 

(1): AYAR MODUNDA DEPO SETİNİN DURUMU

(2): STANDART MODDA İZİN VERİLEN EYLEMLER