Kurutma Makinesinde Yorgan ve ceketler nasıl kurutulur.

Son güncelleme zamanı 15.05.2020 11:17

Eğer aşağı bilgilendirmeleri kontrol ederseniz,çamaşır kurutma hakkında daha fazla bil edineçeksiniz. PerfectCare kurutma makinelerimizde tamburuna kurutma topları ilave derek,tüylerin ceketleriniz üzerinde ve tambur köşelerinde toplanmasını önlersiniz. Böylece çamaşırlarınız kururken, sizde daha rahat olursunuz.


1. Çamaşırlarınız yıkarken daha düşük sıcaklıklar kullanın

Çamaşırınızı ılık, yumuşak bir programda yıkadığınızdan emin olun ve herhangi bir deterjan izini gidermek için makinenize ilave durulama veriniz.


2. Bir çamaşır makinesinde yastık, yorgan ve ceket yıkamak

En iyi kuruluğu elde etmek için yün programını kullanın. Çamaşır makinenizin şimdi bir yün programı varsa - orta sıcaklıkta uzun bir program seçin ve hafif, kabarık ve harika kokulu olmasını sağlayınız.


3.Kurutma makineneizde kurutma topları kullanın,çamaşırlarınız % 100 kuru olana kadar bekleyiniz.


3. Ceketleriniz yüzeyini korumaka için

Ceplerin boş olduğundan,cırt cırtlı tırnakların kapalı olduğunudan, yüzey hasarları önlemek için yapılmış fermuarlarla diğer giysilerden ayrı olarak yıkayın.


Doğru kurutma için 3DSense Teknolojisi

3DSense Teknolojili CycloneCare, gardırobunuza olağanüstü bir özen gösterir. Giysilerin içindeki nemi 5 santimetre derinlikten algılamak için sensörler kullanarak nemli iç çamaşırlarda okur. Geleneksel kurutucular, ceketin kuru olduğunu gösterdiğinde, 3DSense, kalın katmanlı giysiler bile tam olarak kuruyana kadar devam eder - ek olarak hava ile kurutm yapılmasına gerektirmez. Bu, ceketin görünümünü korumasını sağlar ve hava ile kurumasına ayrılan% 30'a kadar daha yüksek ısı yalıtımı sağlar - tüm kumaşlarınızı zaman zaman hafifçe tutar.