Kurutma Makinelerinin kondanser plakalarını eğilmesi veya bükülmesi durumunda

Son güncelleme zamanı 28.03.2023 08:23

Problem

  • Kurutma Makinelerinin kondanser plakalarını eğilmesi veya bükülmesi durumunda
  • Isı eşanjörünün kanatçıkları olukludur.
  • Isı pompasının dış ızgarası bükülme olması

Geçerli olduğu ürünler

  • Kurutma Makineleri

Çözüm

Isı eşanjöründeki (kondanserinde)bükülmüş lamellerin olması normaldir -cihazın çalışması esnasında deformasyonlar olabilirler. Bu, cihazın çalışmasını ve işlevselliğini etkilemez.

ÖNEMLİ! Kurutma makinesinin düzgün çalışması için ısı eşanjörünün düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması gerektiğini unutmayın. Cihazın kullanım kılavuzundaki Bakım- Temizlik bölümünden bu konu hakkında destek alabilirsiniz.

Isı eşanjörünün nasıl temizleneceğine ilişkin ayrıntılar, cihazınızın web sitemizden de indirebileceğiniz kullanım kılavuzunda bulunabilir.

Kurutucudaki ısı eşanjörü plakalarının bozulmasına örnekler:

KURUTMA SONUÇLARINI İYİLEŞTİRECEK AKSESUARLAR

Kurutucular için özel toplar, su kuruduğunda sertleşen kumaşları zararlı kimyasallar kullanmadan mekanik olarak yumuşatır . Set, farklı şekillerde tırnaklara sahip, farklı gerilme kuvvetlerine sahip (toplardan biri daha serttir) iki top içerir. Dikdörtgen yumrular kumaşı sıkıştırır ve yumuşatır, yuvarlak - lifleri gevşeterek sertliklerini azaltır. Bu topların ikisini aynı anda kullanmanız çamaşırlarınızın kururken birbirine yapışmasını engelleyecektir. Ayrıca toplar ısınarak giysilerin kuruma sürecini hızlandırır. Toplar toksik değildir, hipoalerjeniktir ve çevre dostudur.


Aksesuar olan bu seti satın almak için müşteri hizmetlerimizin (0850 250 35 89) iletişim numarasından destek alabilirsiniz. 

Bakım Ürünleri & Aksesuarlar
Bakım Ürünleri & Aksesuarlar

Ürününüz için gereken aksesuar ve bakım ürünlerini online mağazamızdan kolayca sipariş verin; ürünlerimizden maksimum verim elde ederken ömürlerini de uzatın!