Kurutmalı çamaşır makinesi üzerinde LED flaşlama yapması

Son güncelleme zamanı 29.11.2019 12:29
  • Cihazın kontrol panelinde bulunabilecek fonksiyon düğmelerini kontrol edin. Bu LED kombinasyonlarının bir kısmı veya tamamı başlangıçta veya bir program sırasında devreye girer.
  • Bir programın sonunda bir ışık yanıyorsa, program bitmiş olabilir. Kapağın açılıp açılamadığını veya sürenin sıfırlanıp sıfırlanmadığını kontrol edin. Cihaz bir ekrana sahipse, "End" (Son) ibaresinin görünüp görünmediğini kontrol edin. Bir program sona erdikten sonra kapağın açılmasının 3–5 dakika sürdüğünü unutmayın. Bu tüm çamaşır makineleri için bir güvenlik tedbiridir.
  • Program kazara kesintiye uğramış ya da duraklatılmış olabilir. BAŞLAT/BEKLET düğmesine basarak programı yeniden başlatmayı deneyin.
  • Herhangi bir arıza, yanıp sönen bir LED ile bildirilir ve genellikle ekranda görülebilir bir hata kodu buna eşlik eder. Bu durumda, Yetkili Servis Merkezine başvurun.
Servis Talebi Oluşturun
Servis Talebi Oluşturun

Düzenli ürün eğitimlerine tabi tutulan uzman Electrolux yetkili servis teknisyenlerinden orijinal yedek parçalarla kusursuz onarım hizmetleri alın.

Bakım Ürünleri & Aksesuarlar
Bakım Ürünleri & Aksesuarlar

Ürününüz için gereken aksesuar ve bakım ürünlerini online mağazamızdan kolayca sipariş verin; ürünlerimizden maksimum verim elde ederken ömürlerini de uzatın!