Buharlı ütünüzün kirecini nasıl çözerim?

Son güncelleme zamanı 1.12.2022 05:46

Problem

  • Kireç çözme işlemi ; kahve makinesi, buharlı ütü, buhar istasyonu veya elektrikli su ısıtıcısı vb üründe yapılması gereken bir işlemdir.
  • Üniversal Kireç Çözücü - Kahve makineleri, elektrikli su ısıtıcıları ve buharlı ütüler için kireç çözücü en etkili maddedir.

Geçerli olduğu ürünler

  • Kahve makineleri
  • Elektrikli kazanlar
  • Buharlı ütü
  • Buhar istasyonları

Çözüm

  1. Bu kireç çözücü madde, tüm küçük elektrikli cihazlarınızdaki kireci hızlı ve kolay bir şekilde çıkararak: kahve makineleri, ütüler, su ısıtıcılar vb.ürünlerde kireç sökme işleminde etkilidir.

  2. Ütünüz için Universal Decaler kireç çözücü M3KCD200'ü buradan web mağazamızdan sipariş edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Doğru bir kireç çözme işlemi için daima ürünün kireç çözme talimatlarına kontrol ederek uygulayınız! Kireç çözücü maddeyi başka ürünlerle kesinlikle karıştırmayın. Hassas malzemeler ve yüzeyler için güvenlik testi yapılması önerilir. Plakalar veya emaye nesneler için uygun değildir.


Kahve makineleri: Su haznesine 200 ml sıvı ve 1 litre su ekleyin ve makineyi çalıştırın. Aşırı kireç giderme için işlemi tekrarlayın. Mutlaka; Kireç giderme işleminden sonra, makineden 2 depo temiz su doldurularak,kireç çözme işlem sonrası temizleyiniz.


Su Isıtıcıları : Cihaz içerisine kireç çözücü ekleyiniz ve yarım saat kadar bekletiniz (kireçlenme derecesine bağlı olarak). Temiz su ile iyice durulayınız.


Ütü : Bir bardak kireç çözücü madde ve üç bardak su ile cihazın su tankını doldurun ve cihazın kullanım talimatlarına göre kireci temizleyiniz.Bu işlemi iki defa yapılmasını önermekteyiz.Bu işlem sonrası temiz su doldurarak tekrarlayınız.


Duş başlıkları, musluklar, vs .: Ürünü bir kabın içersine koyunuz ve kireç çözücü ile doldurunuz ve kabın içerisnde kireç oranına göre bekletiniz. Daha sonra malzemeleri temiz suyla durulayınız.

Bakım Ürünleri & Aksesuarlar
Bakım Ürünleri & Aksesuarlar

Ürününüz için gereken aksesuar ve bakım ürünlerini online mağazamızdan kolayca sipariş verin; ürünlerimizden maksimum verim elde ederken ömürlerini de uzatın!