Robot süpürgem herhangi bir yere (yatağın altında, sandalyelerin arasında) sıkışabilir mi?

Son güncelleme zamanı 11.05.2020 06:53

Hayır bu imkansızıdr.Cihazın çalışmış olduğu alan, yükseklik olarak çok küçükse, robot o alanda çalışmayacaktır.Buna benzer bir durumolması durumunda, normal temizlik işlemini durdurur ve o alandan serbest kalmaya çalışır. Başarılı olursa, temizlik işlemine devam eder. Eğer işlem başarısız olursa ve ekranda bir hata kodu görünürse, robotu başlangıç konumuna getirin ve temizliği yeniden başlatın. Talimatları uygulayın (kullanım talimatları, temizleme alanını hazırlayın). Robot aynı yere takılırsa, robotun tekrar oraya gelmesini önlemek için alanı engellemeye çalışın ve Electrolux Hizmetini arayın. İletişim bilgilerini web sitesinde, servis bölümünde veya robot elektrikli süpürge uygulamanızda bulabilirsiniz.

Servis Talebi Oluşturun
Servis Talebi Oluşturun

Düzenli ürün eğitimlerine tabi tutulan uzman Electrolux yetkili servis teknisyenlerinden orijinal yedek parçalarla kusursuz onarım hizmetleri alın.

Bakım Ürünleri & Aksesuarlar
Bakım Ürünleri & Aksesuarlar

Ürününüz için gereken aksesuar ve bakım ürünlerini online mağazamızdan kolayca sipariş verin; ürünlerimizden maksimum verim elde ederken ömürlerini de uzatın!