Evcil hayvanından sonra temizlik

Son güncelleme zamanı 30.03.2020 08:18

Evcil hayvanları seviyoruz. İnsanın en iyi dostlarının sevgisi gibi bir şey yoktur - tek sorun tüylü köpek kıllarının sürekli temizlenmesidir. Açık renkli zeminleriniz ve sorunu olmasını sağlayan bir cins evcil hayvanınız varsa. Peki, evde beslenen hayvan tüylerini temizlemek için basit yollar olsaydı?


Evcil hayvan kılları  için elektrikli süpürge ek aparatları

Köpek kılları temizlerken her şey özel aparatla ilgilidir. Elektrikli süpürgenizin normal Zemin fırçasını kullanmak, özellikle kanepeler ve ulaşılması zor alanlar için istediğiniz sonuçları vermeyecektir.


1. Mini Turbo

Maksimum toplamak için evcil hayvan tüyleri ve lifleri için güçlü döner fırça rulosu vardır. Merdiven basamakları ve yükselticileri, mobilya ve araba koltukları gibi vakumu zor yüzeyler için tasarlanmıştır.


2. Peluş Zemin fırçası

Peluş Zemin fırçası, evcil hayvan tüylerini tüm tekstil mobilyalarından etkili bir şekilde çıkarmak için tasarlanmıştır.Kurutma makinesi sayfası kesmek

Elektrikli süpürgeye sahip değil misiniz veya evcil hayvan aparatlarına erişemiyor musunuz? Herhangi bir yüzeyden evcil hayvan tüylerini çıkarırken kurutma kağıtları en iyi yardımcınızdır. Tüm evinizi temizlemeyebilirler, bu işlem için kullanıldığında harikalar. Statik elektrik, kurutma yapraklarının evcil hayvan saçlarını çekmesine yardımcı olur. Giysilerinizi, bir sandalyeyi, masa üstünü birkaç saniye içinde temizleyebilirsiniz.Sihirli gibi.

Şimdi satın al