Artıklarınızı buharla tekrardan kazanın

Son güncelleme zamanı 23.11.2023 11:37

Artıklarınızı kurutmadan yeniden ısıtın ve ilk günkü pişmiş konuma getirin. Buharlı fırınınız olduğunda yiyecekler asla boşa gitmez.Kalan yemeklerin yeniden ısıtılması

Kalan yemeklerin ısıtılmasının donuk veya yumuşak olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünmenizi öneririrz. Buharlı fırınınız varken asla yiyecek israf edilmez. Buhar, kalan yemeklerinizi kurutmadan hızlı bir şekilde ısıtmanıız sağlayaçaktır. Bazı buharlı fırınları bunun için özel bir programa sahiptir, Bu rogram Electrolux buhar fırınların modellerimizde "Buhar Yenileme" olarak adlandırılır. Buharlı fırında yiyeceklerin ısıtılması ne kadar sürer? Bu ısıtaçağınız yemek miktarına bağlıdır, ancak aşağıda bazı örnekleme yaptık;Nem Ortamı

Diyelim ki buzdolabında yarım kalmış yemeğiniz var, biraz buhar ilavesiyle, buharın hem ısınması hem de nem katmanı oluşmasını sağlayarak besinin tekrardan yeni gibi pişimiş görünmesi sağlayaçaktır. Ancak Full Steam kullanırsanız, besin çok nemli ve ıslak olur.


Tam Buhar özelliği

Daha önceyapmış olduğunuz makarna veya pilav atmanıza gerek yok, tam buhar sayesinde besini tekrardan yeni pişirilmiş gibi görünmesini sağlamak harika - haşlanmış patateslerle bile iyi haşlanmasını sağlar. Makarna, pirinç ve patates buzdolabında saklarken biraz kurumaya eğilimli besinlerdir ve nemi tekrar buhar eklemenizi sağlar.

Ayrıca buharda pişirilmiş sebzeleri yeniden ısıtmak için mükemmel pişirilir, apılması gereken sadece besinleri bir tepsiye koyun ve servis yapmadan hemen önce tam buharlama işlemini yapın. Sadece birkaç dakika sürecek ve sonuç mükemmel olacaktır.


Harika bir lezzet yaratmak artık daha kolay

SteamBoost ile fırınlarımız üç seviye buhar konumu bulunmaktadır. Pişirme ve kızartma için özel programlar , yeni tatlar, gevreklik ve nemli seviyeler için sadece buharlı bir program ayarlamanız yeterlidir.


SteamBoost fırınlarımızı keşfedin