IOS 14.7 ve sonraki sürümlerle ilgili güncelleme bilgilendirmesi

Son güncelleme zamanı 17.09.2021 06:26

iOS 14.7 ile ilgili güncelleme

Bazı kullanıcıların yeni iOS 14.7.1 sürümünü akıllı cihazlarında kullanırken yeni cihazları internete bağlarken sorun yaşadığının farkındayız.

 u sorunun çözümü iOS 15 sürümüyle çözüme kavuşacak ve birkaç hafta içinde yeni yazılım piyasaya sürülecek. Bu arada iOS 14.7.1'in getirdiği sorunların çözmek için uygulama üzerinde çalışıyoruz.

Bunun uygun olmadığını biliyoruz, ancak yine de bir çözüm bulana kadar aşağıdaki geçici çözümlerden birini denemeyi öneriyoruz.


1) Yeni cihazı internete bağlamak için bunun yerine bir Android cihaz kullanın. Tamamlandığında, cihazınızın mevcut olacağı aynı hesaba giriş yapmak için iOS cihazınızı kullanabilirsiniz.

Veya

2) Cihazınızı internete bağlamaya başlamadan önce, akıllı cihazınızı normal ev WiFi'nizden farklı bir HotSpot'a bağlayın (örneğin, birinin cep telefonu iOS veya Android'deki hotspot'u kullanarak). Ardından, cihaz bağlantı işlemi sırasında bir WiFi ağı seçmeniz istendiğinde, cihazınız için normal ev WiFi'nizi seçin.


Güncelleme: iOS 15, 20 Eylül'de resmi olarak piyasaya sürülecek, lütfen telefonları en son sürüme güncelleyin ve yeni cihazları bağlamayı deneyin.

Sizi devamlı bilgilendirme yapaçağız ve sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


Bu makale, daha fazla haber aldığımızda güncellenecektir ve sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Servis Talebi Oluşturun
Servis Talebi Oluşturun

Düzenli ürün eğitimlerine tabi tutulan uzman Electrolux yetkili servis teknisyenlerinden orijinal yedek parçalarla kusursuz onarım hizmetleri alın.