Ürün detayları

Daha güçlü ve sessiz. 600 serisi şarjlı temizleyici, zemin temizliğinde daha fazla emiş gücü sağlarken, yeni motorlu ucu sayesinde daha az ses çıkarır. Zeminler temiz, kulaklarınız rahat olsun.
*Kurum içi testlere dayalı Electrolux WQ61-42GG modeline kıyasla. 59F - IEC 62885-2 Edition2 FDIS'e göre ölçülen toz toplama performansı. ISO 3743'e göre el ünitesinde ölçülen yarı yarıya (-3dBA) azaltılmış ses gücü seviyesi.

Ürün avantajları

Çok amaçlı yüzey temizleme ucuyla farklı yüzeyleri temizleyin

Uç değiştirmeye gerek yok. Tek bir güçlü uçla farklı yüzeyleri temizleyin. Güçlü çoklu yüzey temizleyici uç, uç değiştirmeden halıdan sert yüzeylere geçmenizi sağlar. Zahmetsiz temizlik için.

Sessiz temizlik

Şimdiye kadarki en sessiz süpürgemiz.** Bu şarjlı süpürge, temizlik yapılırken performanstan ödün vermeden sesi azaltmak için tasarlanan motoruyla güçlü bir temizlik sağlar.

**WQ61-42GG modeli gibi diğer Electrolux kablosuz el ünitelerine kıyasla (Ağustos 2021) el tipi ünitede ISO 3743’e göre kurum içi testler.

Kolayca takılıp çıkarılan şarj istasyonuyla kaldırmanıza gerek kalmaz

Ağır elektrik süpürgelerini kaldırmaktan yoruldunuz mu? Kolayca takılıp çıkarılan şarj istasyonu sayesinde erişmek veya saklamak için süpürgeyi kaldırmanız gerekmez. Kolayca başlayıp bitirin.

55 dakikaya kadar çalışma süresi sunar.

Bu şarjlı süpürge modelinin gelişmiş pili, tam şarj edildiğinde 55 dakikaya kadar*** temizlik yapmanızı sağlar.

***IEC 62 885-4 uyarınca minimum modda el ünitesiyle yapılan dahili testlere göre.

Daha sağlıklı bir ev için tozların %99,9’unu*** toplar.

Havanıza özen gösterir. Çözüm odaklı elektrikli süpürgemiz, toz parçacıklarının %99,9’unun**** elektrikli süpürgenin tahliye boşluğundan havaya karışmasını önleyen 5 katmanlı bir filtre sistemine sahiptir. Evinizi daha sağlıklı tutmanıza yardımcı olur.

****EN 60312-1:2017 standardı uyarınca gerçekleştirilen dahili testler.

Destek

Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone