Keşfet

WaterComfort

Anında sıcak su

Sıcak içeceğin tadını çıkaran bir kadın

Suyu tekrar kaynatmanıza gerek yok

QuickSource ile artık su ısıtıcısı kullanmanıza gerek yok. QuickSource anında sıcak ve temiz su sağlar. 3'ü 1 arada musluğu ile temiz soğuk ve sıcak su elde edebilirsiniz. Ayrıca sadece ihtiyacınız olduğu kadar suyu ısıttığı için verimlidir. 20 farklı tasarım arasından mutfağınıza uygun olanı bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

12 ay sonra, filtreleri değiştirin. Böylece her yudumda tazeliğin tadını çıkarabilirsiniz.

QuickSource musluktan akan su

Su ısıtıcınıza elveda diyin

Sıcak içecekler, onları hazırlarken değil içerken çok daha lezzetlidir. QuickSource musluğumuz anında filtrelenmiş sıcak su sağlar. Yani bir tabak makarna pişirirken veya bir fincan çay hazırlarken, artık su ısıtıcısına gerek kalmayacak.

 • QuickSource musluğundan tavaya sıcak su dolduran bir adam
  1
  Sıcaklık aralığı

  Tüm suyu tek bir kaynaktan alın. 20 dereceden 100 dereceye kadar, siz nasıl isterseniz.

 • Electrolux QuickSource musluğunun izolasyonlu kısmına dikkatlice dokunan bir adam
  2
  Güvenlik

  QuickSource musluğu rahatınız düşünülerek tasarlanmıştır. Çocuk güvenlik kilidi ve izolasyonlu başlığı ile tamamen güvenli.

 • QuickSource sıcak su musluğundaki halka tasarımı
  3
  Ödüllü tasarım

  Çeşitli metal ve renklerde mevcut olan QuickSource kendi kategorisinde en iyi tasarım ödülü olan prestijli Red Dot ödülüne layık görüldü.

Anında sıcak su

Sıcak bir banyoya hazırlanan bornozlu bir çocuk

Tazelik veren sıcak su

Gün boyu bu konforu yaşamanız için ihtiyacınız olduğu anda sıcak su sağlar. AquaComfort termosifon ile siz ve aileniz her gün sıcak suyun keyfini çıkarabilir. Üstün İskandinav tasarımı modern evler ve harika izolasyon yöntemleri ile bir araya gelerek su tasarrufu sağlarken öte yandan şık görünümü ile banyonuzun havasını değiştirecek.

Muslukta ellerini yıkayan bir anne ve çocuk

Muslukta ısınan su

İstediğiniz an sıcak suyun keyfini çıkarın. Anında sıcak su sağlayan QuickComfort kompakt su ısıtıcı ile yıkama, durulama ve temizleme süresi artık daha kısa. Sadece kullanmanız gereken suyu ısıtarak zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Kompakt boyutu küçük mutfaklara bile sığmasını kolaylaştırıyor.

Bulaşıkları yıkayan bir anne ve çocuğu

Anında sıcak su

Her evin yıkama, durulama ve temizlik için sıcak suya ihtiyacı var. Artık Electrolux QuickComfort Flow anında su ısıtıcıları şunları sağlıyor: kompakt bir kaynaktan ihtiyacınız olduğu anda güvenilir, sınırsız sıcak su. Enerji, su ve zaman kaybı olmadan.

Mavi havluya sarılmış bir çocuk

Güvenli, konforlu bir duş

VitaComfort elektrikli duş ile ihtiyacınız olan her an rahatlığın ve canlılığın tadını çıkarın. Ayarlanabilir duş başlığı ile beş püskürtme tipinde anında sıcak su sağlar. Aşırı ısınma koruması ve Eco (Ekonomik) ayarı ile mükemmel sıcaklıkta bir duş keyfi hiç bu kadar güvenli ve verimli olmamıştı.

Anında içme suyu

Ellerinde bir bardak su tutan çift

Sebil suyu

PureSource sebil ile evinize temiz ve taze su getirin. Hassas kontrolü sayesinde tam ihtiyacınız olan sıcaklıkta suyun tadını çıkarabilirsiniz. Koruyucu kilit ile böcek ve tozdan korunur ve yeni damacanayı yerleştirmek de kolaydır. Çağdaş İskandinav tasarımı ile her evin modasına uyum sağlar.