Discover

Kurutma Makineleri

CycloneCare - Hassaslarınız bile, havayla eşit olarak kurutulur

CycloneCare Sistemimiz, giysilerin eşit ve hafif bir şekilde havayla kurumasını sağlar. Böylece şekilleri, hisleri ve görünümleri zamanla korunur. İpeklerinizi ve ince çamaşırlarınızı bile.

İpekleriniz formda kalsın

Bilindiği üzere ipeğin kuruması zordur, yani sık sık kırışır ve şeklini kaybeder. CycloneCare ile giysiler her taraftan havayla kurutulur. Spiral hava akımı sistemi, hızlı, hassas ve eşit kurutma için cepler ve dikişler gibi ulaşılması zor yerleri hedef alır. Bu, ipeğin doğal kurutmanın yanı sıra formda kalması anlamına gelir.

DelicateCare - Tarzınız tamamen korunsun

DelicateCare Sistemi, doğru bakım için kumaşa uygulanacak sıcaklık ve hareketi ayarlar. Narin, yünlü veya özel dış mekan giyimi olsun - giysilerinizin kalitesi korunacaktır.

Çekme yok, şekil kaybı yok

Artık en hassas yün kazakları bile kurutmaya cesaret edebilirsiniz. DelicateCare Sistemi, büzülmeyi, yünlülerin dönmesini veya bükülmesini önlemek için tambur hareketlerini ayarlar. Bu, olağanüstü kurutma sonuçları, büzülme ve şekil kaybı olmaması anlamına gelir - düz kurutma ile karşılaştırılabilir.

Korunmuş ve restore edilmiş su geçirmezlik

DelicateCare Sistemi, dış mekanda giydiğiniz kıyafetlerinizin su geçirmezliğini havada kurumadan daha iyi korur ve onarır. DelicateCare, kumaşları dış mekan aşınmasından korumak için sıcaklığı ayarlar ve doğru miktarda ısı aldıklarından emin olur.

GentleCare, Bu harika yenilik, çamaşırlanızı daha uzun süre muhafaza eder

GentleCare Sistemi, çamaşırlarınızı geleneksel çamaşır kurutma makinelerinin yarı sıcaklığında kurutur, böylece asla gereksiz ısıya maruz kalmazlar. Kumaş dokusunun daha uzun süre muhafaza edilmesi ve hem enerji tüketiminin hem de kuruma süresinin önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olur.

SensiCare, Her gün özenle kurutulmuş kıyafetler

SensiCare Sistemi her yükün nemini ölçer ve kurutma süresini buna göre ayarlar, böylece kıyafetler aşırı ısınmaya karşı korunur. Bu hem zamandan hem de enerjiden ödün vermeden tasarruf etmenizi sağlar. Zahmetsiz bakım.

Electrolux ile daha fazlasını keşfedin