Giysileriniz için mükemmel bakım önerileri

Sevdiğiniz giysilerin doğru bakım ile ömrünü uzatın

Değerli giysilerinizin bakımını kuru temizlemeci yerine evde yapın

Hassas ve değerli giysiler genellikle zarar görmemesi için kuru temizleyiciye gönderilir veya elde yıkanır. Electrolux PerfectCare çamaşır bakımı koleksiyonu ise bu alışkanlığı minimuma indirmek için tasarlandı. Electrolux PerfectCare çamaşır ve kurutma makineleri ile yünlülerinizin çekmesi, ipeklilerinizin formunun bozulması, outdoor giysilerinizin su geçirmezlik özelliğini yitirmesi sorunları tarihin tozlu sayfalarına karışıyor. PerfectCare koleksiyonu yepyeni özellikleri ile hassas giysilerinize elde yıkamaya veya askıda kurutmaya kıyasla dahi daha iyi sonuçlar veriyor.

Sizinle yaşayan giysiler için öneriler

Sizinle yaşayan giysiler için pratik öneriler

Giysilerimize davranış şeklimiz önemlidir. Sadece görünüşlerini korumak için değil, gezegenimize yük olan çevre kirliliğini engellemek için de giysilerimizin bakımını doğru olarak yapmamız önemlidir.

Tüm güzel başlangıçların evlerimizden başladığının ve her küçük bilginin bir diğerinin öğrenilmesine zemin hazırladığının bilincindeyiz.

Bu sebepten kumaş bakımı hakkındaki bilgi birikimimizi ve günlük ipuçlarını sizinle paylaşmak istedik. Her ne kadar Electrolux çamaşır ve kurutma makineleri sürdürülebilirlik ve kumaş koruma açısından önemli çözümler sunsa da, bu rehberden faydalanmak için son teknoloji ile donatılmış bir Electrolux ürününe de ihtiyacınız yoktur.

Bugün yapacaklarımızın yarını şekillendireceğinin bilincinde olarak, herkesi sürdürülebilir davranmak konusunda yönlendirme çabasındayız. Daha detaylı bilgi için Sizinle Yaşayan Giysiler kampanyamızı inceleyebilirsiniz.