Keşfet

Bulaşık makineleri

ComfortLift

Alt sepeti eğilmenizi gerektirmeyecek yüksekliğe getiren benzersiz mekanizmaya sahip ComfortLift bulaşık makinesi ile tanışın.

ComfortLift'in pratikliğini keşfedin

Benzersiz bir buluş olan ComfortLift teknolojisi alt sepeti kolay bir dokunuş ile yükselterek alt sepetteki bulaşıklara eğilmeden kolayca ulaşmanızı sağlar. Böylece alt sepeti doldururken veya boşaltırken eğilmeniz gerekmez. Bulaşık makinenizi bugüne kadar farkedemediğiniz kadar kolay ve ergonomik kullanmanızı sağlar. 3 sepeti ve XXL iç hacmi ise farklı şekildeki bulaşıklarınızı oldukça kolay yerleştirmenize ve yıkamanıza yardımcı olur.

 • 1
  FlexiSpray uydu kollu püskürtücü

  FlexiSpray uydu kollu püskürtücü bulaşıklarınızın tamamını tarayarak yıkama yapar. Böylece her köşede mükemmel yıkama ve durulama performansı elde edilir.

 • 2
  AirDry Kurutma Teknolojisi

  AirDry teknolojisi kurutma esnasında kapıyı otomatik olarak açarak lekesiz, parlak ve mükemmel bir kurutma performansı sunar. Hem de ekstra enerji kullanmadan.

 • 3
  SoftSpikes ve SoftGrip

  Hassas bardaklarınızın ağız bölümünü destekleyerek birbirine temas etmeden tertemiz yıkanmasını sağlayan SoftSpikes ve devrilmelerini tamamen önleyen SoftGrip aksesuarları ile bardaklarınız için oluşturulmuş en güvenli yıkama ortamı.

Kurumamış bulaşıklara elveda

Electrolux'ün yeni AirDry teknolojisi kurutma aşamasında kapıyı otomatik olarak açar. Doğal hava döngüsü ile en zor kuruyan bulaşıklarda dahi mükemmel kurutma performansı elde edilir. Su damlası lekeleri tamamen önlenir. Üstelik bu mükemmel kurutma performansının elde edilmesi için ekstra enerji harcanmaz. 

En değerli bardaklarınız
emin ellerde

SoftSpikes® ve SoftGrips bardaklarınızı özenle sabitler ve yıkama boyunca sabit kalmasını sağlayarak hasar görmesini önler. GlassCare 45° düşük sıcaklıkta yıkama yaparak bulaşıklarınızı korur, ardından 60°'de hijyenik olarak durulayarak soğumaya bırakır. Bu işlem sayesinde bardaklarda oluşabilecek kılcal çatlaklar veya çizikler engellenir.

Kıymetli bardaklarınızı
elde yıkamaya son

Bir miktar fazla özen isteyen özel bardaklarınız için Electrolux GlassBasket'ı geliştirdi. 8 adet bardağınızı kolaylıkla ve güvenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz mükemmel tasarımlı bardak sepeti bardaklarınızın emniyetle tertemiz yıkanmasını sağlar. Katlanabilen yapısıyla kullanmadığınızda mutfağınızda yer kaplamadan saklanabilir.

Ödüllü tasarım

ComfortLift® tam entegre bulaşık makineleri son teknoloji ve ödüllü tasarımın vücut bulmuş halidir. Alt sepetin kolayca yükselmesini sağlayan eşsiz ve yenilikçi mekanizması prestijli iF 2017 tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Sizin için en uygun bulaşık makinesini bulun