Keşfet

Kurutmalı Çamaşır Makineleri

Kurutma veya Kurutmalı Çamaşır Makinesi alanlara 300TL'ye Kadar Migros Hediye Çeki Veriyoruz!

Kampanyaya 9 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Electrolux bayi, Electrolux Online Mağaza, teknomarket, e-ticaret ve zincir satış noktalarından tek fiş /fatura üzerinde kampanyaya dahil belirtilen Electrolux ürünü alışverişi yapan herkes katılabilir.

Tüm çamaşır işini tek seferde halleder

DualCare teknolojimizle en iyi yıkama en iyi kurutma ile buluşuyor. En hassas kıyafetleriniz dahi güvenle yıkanıp kurutulacağından çamaşırları asarak kurutma işlemi tarihe karışır. İki makine yerine tek makine kullanılması sayesinde evinizde yeriniz ve vaktiniz size kalır.

DualCare kurutmalı çamaşır makinesinin yanında bir saat

Yıkama ve kurutma ile zamandan tasarruf edin

Electrolux kurutmalı çamaşır makinesi ile hem alandan, hem de zamandan tasarruf edin. Tek seferde 6 kg'a kadar çamaşırı yıkayıp kurutabilirsiniz. Yani 24 gömleğe kadar. Makinenin başında beklemeden, tek dokunuşla tertemiz yıkanmış ve harika şekilde kurutulmuş çamaşırlara kolayca ulaşın.

Woolmark Blue onayına sahip Electrolux kurutmalı çamaşır makinelerinde elde yıkanması gereken yünlülerinizi dahi kurutabilirsiniz.

Cathryn Lee

Woolmark Company

DualCare kurutmalı çamaşır makinesi

DualCare kurutmalı çamaşır makineleri yünlülerinizi tek programda güvenle yıkamanızı ve kurutmanızı sağlar.

DualCare kurutmalı çamaşır makinesi

En değerli kıyafetleriniz güvence altında

Electrolux kurutmalı çamaşır makinesi pazardaki ilk Woolmark Blue sertifikalı üründür. Woolmark Company yün bakımı alanında dünyanın önde gelen bir otoritesidir. Woolmark Blue sertifikası elde yıkanması gereken yünlülerin makinede güvenle yıkanabileceğini ve çekme riski olmadan tamamen kurutabileceğinin güvencesidir. Bu güvence ile en değerli kazaklarınızı uzun süre güvenle tekrar tekrar yıkayıp kurutarak giyebilirsiniz.

Yarısı düz yarısı kırışık gömlek buharlı kurutmanın gücünü gösteriyor

Buharlayarak hemen giyin

En değerli kıyafetiniz acilen lazım ancak yıkayacak zamanınız yok mu? DualCare, kıyafetlerinizi buharlayarak derhal tekrar giyilebilecek hale getirir. Buhar, kumaş liflerini gevşeterek kırışıklıkları giderir ve sinmiş kokuları yok eder. Size de tazelenmiş ve kırışıklıkları düzelmiş kıyafetlerinizle değerli vaktinizin tadını çıkarmak kalır.

Hem yıkarken hem de kuruturken süreden tasarruf eder

DualCare, OptiSense teknolojisi ile en doğru yıkama ve kurutma süresini kendisi belirleyerek hayatınızı kolaylaştırır. Az miktardaki çamaşırda hem yıkama, hem de kurutma süresi otomatik olarak kısaltılır. Böylece sudan, enerjiden ve zamandan kazanırsınız. Ayrıca lüzumsuz yere yıkanmayan ve kurutma ısısına maruz kalmayan çamaşırlar korunur ve ömürleri uzar.

DualCare gösterge paneli

10 Yıl Garantili Inverter Motor Teknolojisi

Tüm DualCare kurutmalı çamaşır makinelerimiz, sessiz, dayanıklı ve yüksek performanslı 10 yıl garantili Inverter Motor ile donatılmıştır. Inverter Motor, DualCare kurutmalı çamaşır makinesinin uzun yıllar mükemmel performansla, sessizlikle ve dayanıklılıkla çalışmasını sağlar.