Keşfet

Kurutma makineleri

Hassas çamaşırlar için güvenli

En hassas, en sevdiğiniz yünlülerinizi çekme korkusu olmadan kurutun. DelicateCare teknolojimiz, yün ve ipek dahil olmak üzere her türlü kumaş için özel bir kurutma tekniği ve hassasiyeti sunar. Standart kurutma makinelerinin aksine DelicateCare kurutma makineleri Inverter Motor teknolojisi ile tambur dönüş hızı ve şeklini kumaşa göre özel olarak ayarlar. Aynı zamanda düzenli olarak tekrarlanan ters tambur hareketi ile kırışmalar önlenir ve tüm parçalar eşit olarak kurur.

Kazaklarınızı sererek kurutmuşçasına güvenli

Woolmark Blue sertifikası, DelicateCare Kurutma Makinesinin elde yıkanan yünlülerinizi dahi güvenle kurutacağını garanti eder. Patentli yünlü programı, geliştirilmiş özel tambur hareketi ile yünlüleri serilme etkisi ile kurutur. Böylece ekstra sepet vb. aksesuar kullanmaya gerek kalmadan direkt tambur içerisinde yünlülerinizi çekmeme garantisi ile zarar vermeden tamamen kurutur. En sevdiğiniz kazaklarınız ilk günkü gibi giyilmeye hazır olur.

Yarısı düz yarısı kırışık gömlek buharlı çamaşır makinelerinin gücünü gösteriyor

Giysilerinizi buharla tazeleyin

SteamCare ile en değerli kıyafetlerinizi hemen tekrar giyilebilecek hale getirin. Buhar programı 15 dakika kadar kısa bir sürede giysilerdeki kırışıklıkları giderir ve kokuları emer, böylece giysileriniz yepyeni ve güzel görünür. Acil durumlarda en iyi şekilde görünmeye ihtiyacınız olduğunda kurutma makineniz vazgeçilmez yardımcınız olacak.

DelicateCare kurutucu

DelicateCare her kumaş için en iyi bakımı ve mükemmel kurutmayı sunar - ipek gibi özel kumaşlar için bile.

Electrolux DelicateCare kurutma makinesi

İpekliler DelicateCare ile güven altında

Artık en narin ipek giysilerinizi bile çekinmeden güvenle kurutabilirsiniz. DelicateCare’in ipeklilere yönelik programı ek kıyafetlerinizin şeklini tıpkı askıda doğal kurutma veya kuru temizleme gibi korur*. Düşük sıcaklıklar ve hassas tambur hareketleri her bir kumaş türüne göre özel olarak tasarlanmıştır. Bu teknoloji ile kıyafetlerinize her zaman mümkün olan en hassas şekilde davranıldığından emin olabilirsiniz.

*wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH'nin WL 7112/14 Araştırması

Su geçirmez kıyafetlerinizi daima koruyun

Açık hava kıyafetleriniz kirlendikçe su iticilik işlevini kaybeder. Yıkama yapmak malzemenin nefes alma özelliğini korurken, kurutma işlemi su direncini artırır. Outdoor programı ile su geçirmez dış mekan kıyafetlerinizin sizi ilk günkü gibi koruyacağına emin olabilirsiniz.

Az miktardaki çamaşırlarınızı rahatlıkla kurutun

OptiSense özelliğine sahip kurutma makineleri kurutma yükünü tespit ederek en doğru kurutma süresini otomatik ayarlar. Sensörler kuruluk durumunu sürekli kontrol altında tutar. Böylece çamaşırlarınız kuruduğu anda program derhal sona erer. Lüzumsuz yere kurutma yapılmaması enerjiden ve zamandan tasarruf sağlarken, gereksiz ve fazla ısıya maruz kalmayan çamaşırlar çekme, renk solması ve kırışmalara karşı daima korunur. 

Ömür boyu süren yüksek performans

10 yıl motor garantisiyle, kurutma makinelerimizin size yıllarca kusursuz hizmet vereceğine eminiz. Sürtünmesiz çalışan Inverter Motor daha sessiz, verimli ve uzun ömürlü kurutma sağlar. Ayrıca tek hamlede temizlenebilen EcoFlow filtre sistemi, kurutma esnasında oluşan en küçük toz ve tiftik partiküllerini dahi yakalayarak makinenizin hava akışı sağlayan parçalarını korur. Böylece ömür boyu korunan mükemmel kurutma performansı elde edilir.

Kum saati

Hızlı kurutma

Kurutma için zamanınız olmadığını düşündüğünüz anlarda Electrolux kurutma makineleri imdadınıza yetişir. Özel hızlı program 2 kg çamaşırı ortalama 40 dakika gibi bir sürede kupkuru yapar. Az miktarda çamaşırınız olduğunda program süresi otomatik olarak ciddi oranda kısaltılır. Böylece acil durumlarda hızlıca ve kolayca en sevdiğiniz kıyafetlerinize ulaşabilirsiniz.

UltraCare çamaşır makinesi ve DelicateCare kurutma makinesi

Kusursuz kurutma kadar kusursuz yıkama da önemlidir

Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi bir elmanın iki yarısı gibidir – kurutucudan harika sonuçlar elde etmek için kıyafetlerinizi doğru bir şekilde yıkamak da çok önemlidir. Birbirine uyumlu görünümleri, yüksek performanslı yıkama programını en yüksek özenle tamamlayan kurutma programları ve çamaşırlarınızı koruyan birbirinden özel teknolojileri ile kusursuz çamaşır bakım takımı oluştururlar.

Makinede yeni kurutulmuş kıyafetler