Keşfet

Çamaşır makineleri

Kıyafetlerinizin dokusu tamamen korunur

Çoğu çamaşır makinesi deterjan ve yumuşatıcıdan en iyi verimi almak konusunda yetersizdir. Deterjan ön karıştırma ve püskürtme sistemiyle deterjanı soğuk suda aktive eden UltraCare™ Eco çamaşır makinesi, normalde 40 derecede yıkamak zorunda olduğunuz çoğu çamaşırı 30 derecede mükemmel şekilde yıkar. UltraMix sistemi yumuşatıcıyı tüm kumaş liflerine daha eşit bir şekilde dağıtmak için önceden karıştırır ve ardından püskürtür. Diğer standart makinelerde benzer bakım ve yumuşaklık düzeyini sağlamak için iki kat daha fazla yumuşatıcı kullanmak gerekir.

30 dakikada mükemmel görünüm

SteamCare ile en sevdiğiniz kıyafetleri buharlayarak canlandırın. Buhar kumaş liflerini gevşetir ve 30 dakikada kırışıklıkları giderir. Aynı zamanda sinmiş kokuları yok ederek kumaşları tazeler. Böylece acilen lazım olan değerli kıyafetleriniz kısa sürede mükemmel şekilde giyilmeye hazır hale gelir. 

UltraCare™ Eco

UltraCare™ Eco ile hassas giysileriniz emin ellerde.

Electrolux UltraCare Eco

Kıyafetlerinizin şeklini koruyun

Woolmark sertifikalı UltraCare™ Çamaşır Makinesi ile en sevdiğiniz kazağınızın şeklini her zaman koruyun. Woolmark Green, sadece elde yıkanması önerilen kazakları bile güvenli bir şekilde yıkayan ve enerji verimliliğinde pazar liderliğine sahip olan makinelere verilen bir ödüldür. Her yıkamadan sonra yünlü kıyafetleriniz yumuşaklığını ve şeklini daima koruyacaktır.

En doğru yıkama süresi
otomatik hesaplanır

OptiSense teknolojisi az miktardaki çamaşırda enerjiden, sudan ve süreden tasarruf sağlar. OptiSense programı çamaşır miktarını algılayarak program akışını çamaşır miktarına göre değiştirir. Tasarrufun yanı sıra kıyafetlerin lüzumsuz sürede yıkanması önlenerek yıpranmaları engellenir. Kıyafetleriniz daima yepyeni kalır. 

Çamaşır sepetinde birkaç gömlek

İster az, ister tam kapasite yıkama yapın

AutoSense ile dilediğiniz miktarda çamaşırı kolayca yıkayın. Çamaşırların yıpranmasını önleyen özel dokuya sahip XXL kapasiteli SoftDrum tambur ve AutoSense yük sensör sistemi ile ister az, ister çok farketmeksizin her tip çamaşırlarınızı güvenle tertemiz yıkayın.

Mükemmel performans,
eşsiz konfor bir arada

10 yıl Garantili Inverter Motor Teknolojisi ile çamaşır makinelerimiz uzun yıllar mükemmel performans ile sessizce çalışır. Geleneksel motorlara göre % 50 daha az enerji harcayan Inverter Motor, mükemmel sessizliği ile makinenizi günün dilediğiniz saatinde çalıştırabilmenize olanak tanır.

Günlük temponuza uyan çamaşır makinesi

Artık makinenizin önerdiği program süresine mahkum değilsiniz. TimeManager® ile basit birkaç dokunuşla programın süresini 8 kademeye kadar değiştirerek günlük temponuza uygun bir program süresi oluşturabilirsiniz. Böylece kıyafetleriniz tam istediğiniz zamanda tertemiz yıkanmış şekilde sizi bekler.

UltraCare Eco çamaşır makinesinin yanında DelicateCare kurutma makinesi

Baştan sona bakım

Müthiş yumuşaklığa sahip bakımlı giysilerin sırrı sadece doğru çamaşır makinesini seçmekle sınırlı değildir – kurutma makinesi de çok önemlidir. DelicateCare kurutucularımız ile UltraCare™ Eco çamaşır makinelerini bir araya getirerek harika bir ikili oluşturabilirsiniz. Inverter motor teknolojisi ile her tip kumaş için farklı hız ve ritimde dönen tambura sahip DelicateCare kurutma makinesi mükemmel kurutma tekniği ile kusursuz kumaş bakımını tamamlar.

Kuru ve tiril tiril gömlekler