Bağlanabilirlik

Bağlanabilirlik

İster lezzetli tariflerle aşçılığınızı bir seviye yukarı taşımak olsun ister tüyolar ve kişiselleştirilmiş bakım sayesinde kıyafetlerinizi daha uzun süre yeni gibi tutmak olsun Electrolux olarak her daim bağlı cihazlarımız ile kullanıcılarımıza eşsiz deneyimler yaşatmaya odaklanmış bulunuyoruz. Evinizde veya herhangi başka bir yerde olun izleme, uzaktan kumanda, sesli komutlar, görseller ile eviniz her daim elinizin altında olsun. 

Hands in bowl and Google Assistant on countertop

Akıllı ve Bağlı Bir Ev

Bağlı cihazlar günlük işlerinizi daha kolay hale getirir. Sonuçlar daha taze, daha temiz ve daha lezzetli olur - daha az efor ile. Electrolux olarak daha kolay ve kusursuz bir bağlılık tecrübesi yaratmak için Amazon ve Google gibi firmalar ile ortak çalışmalar yapıyoruz.

Bağlı cihazlarımızı keşfedin - daha akıllı bir ev deneyimi yaşayın. 

Açık Bağlantı Vakfı

Açık Bağlantı Vakfı 300'den fazla şirketten oluşur ve bağlantı için standartlar, platformlar ve açık kaynak uygulamaları oluşturarak birlikte çalışabilirliği sağlamaya kendini adamıştır.

Lezzet

My Electrolux uygulaması ile cihazlarınızın tüm özelliklerine hakim olurken daha lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarın. Buharlı fırınınızla mutfak ufkunuzu genişletin. Ayrıca ürününüzü kolaylıkla kaydedin, kişiselleştirilmiş bilgilere ve servislere erişin, Electrolux ile iletişime geçin ve kullanım kılavuzu edinin. 

 

My Electrolux Kitchen

My Electrolux Kitchen uygulaması ile cihazlarınızın tüm özelliklerini kullanarak daha lezzetli yiyeceklerini tadını çıkarın. Buharlı fırınınız ile mutfak ufkunuzu genişletin. Ayrıca ürününüzü kolaylıkla kaydedebilir, kişiselleştirilmiş bilgi ve servislere erişebilir, Electrolux ile iletişime geçebilir ve kullanım kılavuzu edinebilirsiniz.

My Electrolux Kitchen Uygulamasını Indirin


The Innit App in bold text

Mükemmel Lezzette Yiyecekler Hazırlayın

Mükemmel lezzetler hazırlamanız yardımcı olmak için Electrolux cihazları Innit Uygulaması ile ortaklaşa çalışır ve bu sayede her yemek hazırlama süreci daha keyifli bir deneyim haline gelir: Kişisel tercihlere dayalı yemek tatriflerinden, otomatize fırın ayarlarına ve adım adım yemek hazırlama kılavuzuna erişin.Innit dinamiktir. Bozulmadan önce o tavuk filetoları kullanmak mı istiyorsunuz? “içerik değiştir” gibi özellikler tarifteki içerikleri buz dolabınızdaki malzemelerle değiştirmenize olanak sağlar. Yiyecek israfını minimuma indirirken lezzetleri maksimuma çıkarın.

Innit Uygulamasını Indirin

"Akşam Yemekte Ne Var?" Diye sormaya son!

İş, okul, aile gibi zaman ayırmanız gereken nedenler olduğunun farkındayız. En can sıkıcı sorulardan birinin "Akşam yemekte ne var" olduğun da farkındayız. Fakat fırnınızı Innit uygulaması ile bağladığınızda bu konuda endişelenmeniz gerekmez. Çünkü uygulama kişisel tercihlerinize ve fırınınızın modeline göre kişiselleştirilmiş tarifleri size sunar. Tarifler alerjilerinize, tercihlerinize ve hayat tarzı seçimlerine göre kişiselleştirilir.

Hayat Tarzınıza Adepte Edilmiş Tarifler

Çevrimiçi ortamda sınırsız tarif bulmak mümkün. Fakat kişisel tercihlerinize ve alerjilerinize göre kişiselleştirilmiş tarifler önünüze gelse her şey daha kolay olmaz mı?Cevap: Innıt uygulamamız ile evet. Innıt tarife dahil etmeniz ve kaçınmanız gereken içerikleri bilir. Bu sayede tarifleri kişisel tercihlerinize ve hayat tarzınıza göre adapte eder. And will curate recipes tailored to your preferences and lifestyle.

Lezzetli öğünler hazırlamak artık daha kolay

Lezzetli yiyecekler hazırlamak Innit uygulaması ile artık daha kolay. Fırınınızı kolayca Innit uygulamasıyla bağlayın. Bir yemek tarifi seçtiğinizde Innıt otomatik olarak fırınınızı tarifinize göre ayarlar. Tarifin hangi aşamasında olduğunuza dair bildirimler gönderir, bu sayede sürekli fırınınızı kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Ana yemeğinizin yanında mezeler de mi hazırlamak istiyorsunuz? Sorun değil. Innıt tüm bunları zamanlamanıza yardımcı olur ve tüm yiyecekleriniz sıcak ve en lezzetli şekilde servis edilir.

 • Two ovens
  1)

  Cihazınızı Bağlayın

 • Two recipes
  2)

  Bir tarif Seçin

 • Cooking timer
  3)

  Hazırlamaya Başlayın

Yemek hazırlığından göz kararı tahminleri çıkartın

Yemek hazırlamak çoğu zaman tahmin gerektirir. Tavsiye edilen yemek pişirme programı ve süresi size istediğiniz sonucu verecek mi? Innit uygulamasına bağlı bir fırınınız varsa artık bunu dert edinmenize gerek yok. Her tarif için uygulama gerekli fırın ayarlamalarını otomatik olarak yapar. En lezzetli yiyecekleri en zahmetsiz şekilde hazırlamanıza yardımcı olur.

Zamanlama Herşeydir.

Lezzetli yemekler pişirme.  Evet, tutkuyla alakalı. Ve dikkatli bir hazırlıkla. Ama zamanlama her şeyden önemli. Innıt uygulaması sizin yönlendirir ve böylece  tüm yiyecekleriniz tam vaktinde hazır olur. Böylece tüm yiyecekleriniz sıcak olarak servis edilir. Her defasında.

Daha az israf, daha fazla lezzet

Daha önce spesifik bir yemek hazırlamak için malzeme almaya alışverişe gittiğiniz ve bir malzemeyi unutarak eve döndüğünüz oldu mu? Buz dolabınızda kullanmak istediğiniz fakat ona uygun tarif bulmakta zorlandığınız malzemeler var mı? Innit uygulaması ile sunulan sınırsız yemek tarifleri arasından istediğiniz malzemeleri değiştirebilirsiniz.  Bozulmadan önce dolaptaki tauk filetoları mı kullanmak istiyorsunuz? Sorun değil. Innit tarifleri sahip olduğunuz malzemelere göre adapte eder.

Nice meal on plate

Geleceğin Tarifleri Sizi Bekliyor

Malzemelerinizin hakkını vermek için tasarlanmış, takip edilmesi kolay tariflerimizle daha iyi bir aşçı oluns. Hayacan verici lezzetler ve basit tarifler — lezzetli bir yiyeceği zahmetsiz şekilde hazırlamının hazzını yaşayın. İlham alın, yaratıcılığınızı keşfedin ve lezzetli yemekler pişirin.

Innit Uygulamasını Indirin

Google Assistan

Fırınınızı sesiniz ile kontrol edin


man talking to google home

Google Home Uygulamasını Indirin

Fırınınızı Goolge Home ile Bağlayın

 • Google Home Device Icon
  1
  Google Home Kurulumunu Yapın

  Google Home cihazınızın bağlı ve çalışıyor olduğundan emin olun. Eğer bağlı değilse aşağıdaki adresten kılavuzu inceleyin. www.google.com/home

 • Wifi Ikonu
  2
  Fırını Bağlayın

  Fırınınızın “My Electrolux Kitchen” uygulaması ile bağlı olduğuna emin olun.değer değilse uygulamayı indirip talimatları takip edin. Fırını ve Google Home Cihazını aynı Wifi ağına bağlayın..

 • 3 Farkı Ekle Ikonu
  3
  Google Home Uygulaması ile Başlayın

  A. Ekleyin (Ana sayfada)
  B. Cihazı kurun. 
  C. Google ile çalışıyor
(Önceden kurulu bir cihazınız mı var?)

 • Electrolux logo
  4
  Hesabınızı Bağlayın

  Listeden Electrolux'ü seçin ve Electrolux hesabınıza ağlanın. (“My Electrolux Kitchen” uygulaması için olan hesap)

Fırınınızı Uzaktan Kontrol Edin

Fırınınız çalışırken Google Home ile her daim uzaktan kontrol edebilirsiniz. Eğer fırın çalışır durumda değilse Google Home ile uzaktan başlatabilmek için fırınının uzaktan kontrol özelliği aktif edilmedilir.

Uzaktan Kontrolü Aktif Hale Getirmek

Kontrol panelinde WiFi ikonuna tıklayıp uzaktan kontrolü aktifleştirin.

Asistanınıza Sorun

Tüm komutlar "Ok Google" veya "Hey Google" komutlarıyla başlamalıdır 

 • Turn on the oven
 • Turn off the oven
 • Start the oven
 • Stop the oven
 • Set oven temperature to 200 degrees
 • Increase oven temperature by 10 degrees
 • Decrease oven temperature by 20 degrees
 • Is the oven running?
 • What is the temperature of the oven?

Fırını Pizza Moduna Almak

Bir mod seçerken artık fırına bağlı değilsinizMod Adı / Alternatifi

 • Pizza / Pizza Ayarı
 • Sıcak Hava Fonksiyonu / Güveç, Hamur işi, Pişirme
 • Geleneksel Pişirme / Alt ve Üst Pişirme
 • Turbo Izgrara / Rosto, Izgara ve Fan,
 • Alttan Isıtma
 • Mod / Fonksiyon, Program, Ayar, Kontrol, Fırın Fonksiyonu, Isıtma Fonksiyonu

Her seferinde bir komut kullanın!

Doğru Örnek: “Ok Google, start the oven” sonra “Ok Google, set the temperature to 200 degrees”

Yanlış Örnek: “OK Google start the oven and set the temperature to 200 degrees”

Fırınınızı Goolge Home'dan çıkarmak

Cihazınızı Goolge Home'dan ayırmak için google hesabını açmak için Google Home uygulamasını açın. Ayrımak istediğiniz cihazınızı seçin. Bağlantıyı Kes'e tıklayın ve talimatları takip edin.

Bağlı tüm cihaz verileri kesinlikle Electrolux Data Privacy Statement'a uygun olarak tutulur.

Google Home ve Innit uygulaması ile Eller-Serbest şekilde yemek pişirme

Telefonunu bağla ve evinde her seferinde harika lezzetler yarat. Evinizde bulunan malzemelere veya kişisel tercihlerinize göre yemek tarifleri alın ve Innit uygulamasının sizi adım adım yönlendirmesine izin verin. Aybı anda Google Asistan fırınınızı sesle kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede siz başka işlerle meşgul olurken fırınınız üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

My Electrolux Care Uygulaması

My Electrolux Care uygulamasıyla çamaşır bakım cihazlarınızı akıllı telefonunuz aracılığıyla uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bakım Danışmanı özelliği ile kıyafetlerinizi en iyi şekilde nasıl temizleyebileceğinize dair uzman görüşürü alın.  Ve Favorilerim özelliği ile sık giydiğiniz giysileriniz için spesifik yıkama ayarlarını kaydedin ve kolayca erişin.

My Electrolux Care Uygulamasını Indirin

Uzaktan Kontrol

My Electrolux Care uygulaması ile çamaşır/kurutma makinanızı başlatın veya evin neresinde olursanız olun durumunu kontrol edin. My Electrolux Care uygulamasında tercih ettiğiniz yıkama döngüsünü seçin ve WiFi sembolüne tıklayın. Bu şekilde uzaktan başlatma modunuz aktif etmiş olacaksınız. Yıkama süresince uygulama size durumu gösterecek ve yıkama bittiğinde sizi bilgilendirecek.My Electrolux Care uygulamasıyla çamaşır bakımınız üzerinde tam kontrol sahibi olun.

Bakım Danışmanı

Giysilerinizi yalnızca yıkayıp kurutmayın - Bakımlarını da yapın. Uygulamayı kullanırken basitçe kumaş türünü, rengini ve kir seviyesini seçin ve Electrolux Care uygulaması size en ideal yıkama programını sunsun ve makinenizi otomatik olarak ayarlasın. Bakım yapmanın akıllı yolu. Kullanımı kolay Bakım Danışmanı sayesinde giysileriniz çok daha uzun süre yeni kalsın.

Favorilerim

Kişiselleştirilmiş Favorilerim özelliğiyle sık sık giydiğiniz giysileriniz için yıkama programını kaydedebilir ve kolaylıkla erişebilirsiniz. Kurutma deneyiminizi kişiselleştirin. Bakım Danışmanı dahil, favori programlarınızı Favorilerim özelliğini kullanarak kaydedin. 6 adet yıkama ve 6 adet kurutma programını kaydedebilirsiniz . Yalnızca bir tuşa basarak sık kullandığınız giysilerinizi yıkayarak zaman kazanın.

SSS

My Electrolux Care uygulamasıyla ilgili sorularınız mı var? Cihazınızı WiFi'a bağlamakta sorun mu yaşıyorsunuz ve desteğe mi ihtiyacınız var? SSS sayfamızı ziyaret ederek sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. 

Kontrol Listesi

 • Apple: Telefon veya Tablet. iOS 8.0 veya üstü
 • Android: Telefon veya tablet: Android 4.0.3 veya üstü
 • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2.4GHz with WEP, WPA or WPA2 AES/TKIP ve internet bağlantısı.
 • Cihazın kurulumunun yapacağı yerde wifi siyalinin güçlü olduğundan emin olun.
 • Eğer cihaz WiFi dağıtıcısından çok uaktaysa bir ağ genişletici gerekli olabilir.

Bağlanabilir ürünlerimizle evinizde refah hissini artırın

Artık bağlı hava temizleyicilerimiz, klimalarımız ve elektrikli süpürgelerimizle temiz bir iç ortamın keyfini çıkarabilirsiniz. Sesinizle cihazlarınızı kontrol ederek bir adım daha ileri götürün, Google'a sorun. Ürünlerimiz evinize bakarken arkanıza yaslanın ve rahatlayın.


Google ve Google Play, Google LLC'nin ticari markalarıdır.

Robot Süpürgenizi Kontrol Edin

Uygulama üzerinden robotunuzun odadan odaya geçişini izleyebilir veya hangi bölgeyi temizlemesini istediğiniz işaretleyebilirsiniz. Pure i uygulaması temizliğin mümkün olan en zahmetsiz hale getirir.

Tam Otonom Temizlik

Pure i9 uygulaması tamamen kendinize göre kişiselleştirilebilir. Robotunuzu tamamen kontrol edebilir, evde değilken de durumunu kontrol edebilirsiniz. Düzenli temizlik programları planlayabilirsiniz. Bu ister haftalık toz alma, ister kedinizin tüylerini toplamak için günlük olabilir. Robot ihtiyaçlarınıza adapte olur ve siz her seferinde temiz bir eve gelirsiniz. 

Tam otonom temizliği keşfetmek için bağlantıya tıklayın.

 • Uzaktan Kontrol

  Temizliğin ortasında robotu uzaktan kontrol edin.

 • Süreci Kontrol Edin

  Temizliğin durumunu ve sürecini istediğiniz zaman kontrol edin.

 • Temizlik Programı Planlayın

  Günlük veya haftalık temizlik programları hazırlayın.

Ev Ortamı Hava Kalitenizi Artırın

Temiz hava Electrolux Wellbeing uygulaması ile yalnızca bir tık uzağınızda. Evinizin hava kalitesini ölçümleyin, dış ortam havasının içeri girip girmemesi gerektiğine gerçek zamanlı olarak dış ortam hava kalitesine bakarak karar verin. Filtrenizin kalan ömrünüz takip edin ve filtreniz ömrünü tamalamadan değiştirmeyin.

Download the Electrolux Wellbeing App

Odanızın Hava Sıcaklığını Kontrol Edin

Klima oda sıcaklığını kişisel tercihinize göre ayarlar. Ister ılık bir akşam, ister kesikin bir sabah olsun, kolayca uygulama üzerinden tercih ettiğiniz sıcaklığı seçin ve gerisini klimanıza bırakın. Ayrıca programınızı ayarlayabilirsiniz. Böylece her seferinde sıcak veya soğuk bir şekilde eve gelmiş olursunuz.

Download Home Comfort App