Ürününüz ile ilgili düşüncelerinizi yorum yazarak diğer kullanıcılarla paylaşın

Aşağıdaki bölümde ürününüzü seçerek hemen yorum yazabilirsiniz.

  • {{ errorText }}

Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz

Doğrulama e-postanız için lütfen gelen kutunuzu kontrol edin.

{{ props.errorNickname }}

Kullanıcı adınız yorumunuzla beraber görüntülenecektir. Lütfen isim ve soyisminizi birlikte yazmayınız, aksi taktirde yorumunuz yayına alınmayacaktır

Değerlendirmenizi onaylamak için e-posta adresinize ihtiyacımız var

{{ props.errorEmoji }}

Bu bölüm cihazınızın kalite, tasarım ve performansı hakkındaki yorumlarınıza ayrılmıştır. Sipariş süreci, teslimat ve montaj ile alakalı yorumlarınız için müşteri hizmetlerimize başvurmanızı rica ederiz. Yazdığınız yorumlar sitede yayımlanmadan önce kontrol edilir. İçerik kuralları hakkında daha detaylı bilgi almak için Yorumlama Rehberi içeriğini inceleyebilirsiniz.

Hüküm ve şartları kabul etmelisiniz

MyElectrolux katılın ve avantajlı tekliflerimizden haberdar olun

Mümkün Olduğunca Fazla Yorum

Size en iyi geribildirimi sağlamak adına mümkün olduğunca çok kullanıcımızdan aynı ürün grupları için incelemeler topluyoruz. Böylece ürünlerin teknik özelliklerinin yanı sıra kullanım ve beklentileri karşılama konularındaki bilgilerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Farklı diller

İncelemelerimizi kendi dilinize çevirme imkanıyla bir çok farklı dilde sunuyoruz.  Ürünlerimiz dünya çapında bir çok ülkede satıldığı için, farklı ülkelerdeki kullanıcılardan gelen yorumları da orijinal veya kendi dilinize çevrilmiş şekilde bilgilerinize sunuyoruz.

Güven ve şeffaflık ilkemizdir

Ürünlerimiz hakkındaki bilgileri şeffaf tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yorumlar yazan kişi dışında herhangi bir kişi tarafından değiştirilmez. İncelemeler olumsuz yönde oldukları için tarafımızca silinemez, filtrenelenmez veya düzenlenemez.