Keşfet

İndüksiyonlu Ocaklar

En temiz, güvenli yüzeyler

Mutfağınıza uyum sağlayan indüksiyon ocakları ile hızlı ve dengeli pişirme. Ocağın üzerinde bir kap yoksa, pişirme alanı ısınmaz. Ayrıca, kullanılmayan yüzey soğuk ve ocağınız güvende kalır. Hiçbir şey yanmaz ve şık, düz yüzeyde toz ve kirden eser kalmaz. Böylece temizlik yapmaya daha az, keyif sürmeye daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Electrolux indüksiyonlu ocağın kontrol paneli

Anında doğru ısıtma

Ufak ayarlamalar yaparak istediğiniz sonuçları almak indüksiyon ile çok kolay. Sadece kontrolleri kaydırın ve sıcaklığı anında değiştirin. Artık soslarınızı yanma riski olmadan doğru sıcaklıkta tutabilirsiniz. Doğru sıcaklık ayarı daha az enerji tüketmek demektir, faturalarınız için de iyi bir haber.

Bir defada daha fazla pişirin

FlexiBridge pişirme alanı ile sevdiğiniz yemeklere daha fazla alan ayırın. 4 farklı pişirme alanını 1 sabit ve düzenli sıcaklıkta birbirine bağlayabilirsiniz. Tüm ailenize yemek pişirirken tavanın çok sıcak veya çok soğuk olacağından endişe etmenize gerek yok. Sadece rahatlayın ve yemeğinizin tadını çıkarın.

Electrolux Infinite™ Pure indüksiyonlu ocak üzerinde bir tencere

Tek kelimeyle mükemmel

Infinite™ Pure ile mutfağınıza daha şık bir görünüm kazandırın. Çalıştırma düğmesine dokunana kadar herhangi bir kontrol ve pişirme bölgesi görünür değildir. Ardından kristal parlaklığındaki kırmızı ekran yanar ve pişirmeye hazır olduğunu anlarsınız. Kapalı veya açık, mutfağınıza harika ve modern bir estetik kazandırır.

Daha fazla alan yaratın

Electrolux Infinite Combi İndüksiyonlu ocağın FreeZone bölgesinde üç tava
Infinite™ Combi

Hangi yemek olursa olsun, Infinite™ Combi ile yeni pişirme yöntemleri keşfedeceksiniz.

Electrolux Infinite™ Combi indüksiyonlu ocak ve üzerinde plancha ızgara

Seçim yapmak kolaylaştı

FreeZone pişirme alanıyla her malzemeden harika yemekler yapın. Otomatik olarak 3 tavanın şeklini ve boyutunu algılar. Her biri için ayrı sıcaklık ayarı yapabilirsiniz, böylece FreeZone alanında nereye koyarsanız sıcaklığını korur. Plancha ızgaralar gibi daha büyük pişirme kapları için bu işlev sayesinde iki farklı pişirme sıcaklığını aynı pişirme kabında elde edebilirsiniz.

Hızlıca göz atın

Infinite™ Combi mutfağınızın yegane yardımcısıdır. Geniş ekranı ile tencerenin konumu ve altındaki ısı seviyesi gibi ihtiyacınız olan her şeyi bir bakışta görebilirsiniz. Kolay sıcaklık ve hızlı zamanlayıcı ayarı ile tüm kontrol artık sizde. Böylece mutfaktaki yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Sessiz, modern tasarım

Hızlı ısıtma ve otomatik tava tanıma

Hassas dokunmatik kaydırıcı kontrolleri

Hızlı ısıtma ve otomatik tava tanıma

Hassas dokunmatik kaydırıcı kontrolleri

Sadece tavanızın yerini değiştirerek farklı sıcaklıklar kullanabilirsiniz

Dört pişirme alanını bir araya getirerek daha büyük tencereler kullanabilirsiniz

Hızlı ısıtma ve otomatik tava tanıma

Tam renkli dokunmatik kontrollü ekran

Her boyutta tavayı istediğiniz yere koyabilirsiniz, FreeZone alanı pişirme kaplarınıza uyum sağlar

Her tavanın ısısını ayrı ayrı kontrol edebilir ve programlayabilirsiniz

İndüksiyon ile fazlasını keşfedin

 • Bir Electrolux indüksiyonlu ocaktaki durdur ve başlat düğmeleri
  1
  Anında ısıtma

  Takviye düğmesi ile daha hızlı pişen yemekler. Son dakikada yemek hazırlaması gerekenler için harika tercih.

 • Bir Electrolux indüksiyonlu ocaktaki durdur ve başlat düğmeleri
  2
  Durdur ve devam et

  Ne zaman ara verseniz bir dokunuşla Durdur ve Devam Et düğmesi ile siz yokken bekletebilirsiniz.

 • Tavadan davlumbaza yükselen buhar
  3
  Elleri kullanmadan çalışan davlumbaz

  Hob2Hood otomatik olarak davlumbazı ocakta ne pişirdiğinize göre kontrol eder.

Tek bir hareketle kaynatma

Sosunu azaltmak veya tavada et veya balık mı pişirmek istiyorsunuz? Yemek pişirirken ısıyı hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmeniz gerekiyorsa PowerSlide yanınızda. Yemek pişirirken sürekli sıcaklığı artırıp azaltmak zorunda değilsiniz. Sadece tencerenizi biraz yana kaydırın. PowerSlide büyük ve hazırlaması zor yemeklerde dahi size özgürlük ve esneklik sunuyor.

Yemeğinize odaklanın

Ocağınızın davlumbazı kontrol etmesine izin verin böylece bütün dikkatinizi yemeğe verebilirsiniz. Ocağınız açıldığı anda isterseniz Hob2Hood otomatik olarak çalışmaya başlar. Etkin olduğunda, pişirdiğiniz yemeğe uygun olarak davlumbazı ayarlar. Örneğin kavurma yaparken güç artırılır. Ve kaynatma sırasında daha nazik ve sessiz çalışır.

İndüksiyon için yeni bir tavaya ihtiyacım var mı?

Birçok modern tava indüksiyon ocakları ile uyumludur. Eğer emin değilseniz, elinizdeki tavaları bir mıknatıs ile test edin. Mıknatıs tavanın altına yapışıyorsa, indüksiyon ocak ile uyumludur. Infinite Chef koleksiyonumuz paslanmaz çeliğe göre 14 kat daha hızlı ısınır. İndüksiyon için harika araçlardır.

Electrolux plancha ızgarada kızartılmış kuzu eti ve havuçlar

Eşsiz lezzet

En iyi yemekler için en iyi pişirme kaplarını kullanın. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan aksesuarlarımız tüm pişirme tekniklerine uygundur. Böylece indüksiyon ocağınızdan istediğinizi alabilirsiniz. Sağlıklı kızartma yapmanıza imkan veren yapışmaz Plancha Izgaramız ile sote veya kavurma için yağ eklemenize gerek yok.