Sürahili Blender

Electrolux sürahili blenderları mükemmel hassasiyeti yüksek güç ile birleştirerek, üstün, eksiksiz ve mükemmel lezzete ulaşmanıza olanak tanır. Yaratıcılığınızı açığa çıkarır.

Electrolux Explore 7 Collection

Explore 7 Collection

Bir Explore 7 Blender ile her bir malzemenizden iyi şekilde faydalanırsınız. 10° karıştırma açısı, optimum karıştırma hızı ve soğuk karıştırma yapısıyla Explore 7 Blender, malzemelerinizin lezzetini ve tazeliğini korur. Malzemelerinize hak ettiği değeri verin, onların lezzetini ve tazeliğini koruyun. Böylece sevdiğiniz sağlıklı, günlük içecekleriniz her zaman fevkalade olur. Sadece bir düğmeye basarak yeni karıştırma tarzınızı keşfedin.

10° karıştırma açısı düzensiz bir karıştırma yaratarak karışımın girdap oluşturmasını, dolayısı ile malzemelerin karışmadan yüzmesini engelleyerek homojen ve pürüzsüz bir karışım hazırlanmasını sağlar. Ayrıca Akıllı Hız Kontrolü özelliği sayesinde karışımı hazırladığınız malzeme miktarından bağımsız olarak, yani ister 300ml, ister 600ml karışım hazırlayın, her zaman istikrarlı sonuçlar elde edersiniz.

Siz de yeni karıştırma tarzını keşfetmek ve Explore 7 Blender'ı daha detaylı incelemek için "Keşfedin" tuşuna basınız.