Keşfet

FreshPlus Buzdolapları

Sevdiğiniz tatlar her zaman sizinle

Yiyeceklerinizi daha uzun ömürlü ve daha leziz tutun. TwinTech® teknolojisi soğutucu ve derin dondurucu bölmelerde bulunan bağımsız soğutma sistemiyle farklı bölmelerdeki yiyecekleriniz için gereken nem oranını korur. Böylece yiyeceklerinizin tazeliğinin yanında tadı ve lezzeti de en iyi şekilde korunur.

Her rafta tazelik

Nereye koyarsanız koyun yemeklerinizi daha uzun süre taze tutun. MultiFlow ile önde, arkada, yukarıda ve aşağıda olağanüstü bir tazelik sağlar. Buzdolabınızdaki sıcaklık ve nemi eşit seviyede tutarak yiyeceklerinizin etrafında verimli bir hava akışı sağlar. Böylece ihtiyacınız olduğunda taze yiyeceklerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Artık bozulmuş yiyecekler görmeyeceksiniz.

Pişirilmeden önce ve sonra taze somon balığı
TwinTech®

FreshPlus buzdolabı tüm yemeğinizi daha uzun süre taze tutar.

Her rafında yemek olan Electrolux FreshPlus buzdolabına yakından bakın

Ferahlığı sürdürün

Yeni yakalanmış balığın tadını çıkarın. Ama denizden değil, dolabınızdan. Et ve balık için ideal olan FreshPlus buzdolapları düşük sıcaklıkta yemek saklamak için özel bölmelere sahiptir. Böylece yemeğiniz içindeki zengin lezzeti çıkartana kadar doğru sıcaklıkta beklemesini sağlar.

Sizin malzemeleriniz, sizin marifetiniz

Her malzeme ve her yemeğin, yeni Electrolux CustomFlex Buzdolabında bir yeri var. Raflardan ve bölmelerden oluşan eşsiz depolama sistemini istediğiniz gibi düzenleyin böylece hem depolama alanınız genişleyecek hem de istediğiniz her şeye kolayca erişebileceksiniz. Her zaman en yeni fikirler, taze lezzetler.

Electrolux TwinTech buzdolabından çıkan taze salata

Salata, ama bildiğiniz salatalara benzemiyor

Artık yumuşamış, solmuş lahana yerine herkesin hayran kalacağı taze salatalar hazırlayabilirsiniz. Geniş CrispFresh çekmecesi meyve ve sebzeleri ideal nem ve sıcaklıkta tutarak tadını ve dokusunu korur. Çok fazla manav alışverişi yapsanız bile hepsine yetecek kadar yer olduğundan emin olabilirsiniz.