ÖDÜLLER VE TANINIRLIK 

Tüketicilerimizin yaşamını daha iyi hale getirmek için sürekli olarak gösterdiğimiz çaba bağımsız enstitüler tarafından tanındı ve uluslararası alanda tanınan etiketler ile tescillendi. Sayfanın geri kalanında kazandığımız ödülleri görebilirsiniz. 

Pure Q9

Şarjlı Dikey Süpürgemiz Pure Q9, olağanüstü tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle Red Dot Tasarım Ödülü 2020 ve iF Tasarım Ödülü 2020 ödüllerini kazanmıştır.

Pure Q9 alüminyum çerçevesi sayesinde hafifliği, çıkarılabilir el süpürgesi ve güçlü performansıyla temizliği zahmetsiz hale getirmek için tasarlandı. Tasarımı aynı zamanda ses yalıtımı da sağlıyor. Bu sayede döneminin en sessiz şarjlı dikey süpürgesi oldu. Manyetik şarj istasyonundan kayarak çıkartılır ve aynı şekilde şarja bırakıılır. Temizlik artık bu kadar kolay.

Pure D8.2

Toz Torbalı Elektrikli Süpürgemiz Pure D8.2 üstün özellikleri ve yenilikçi tasarımıyla Red Dot Tasarım Ödülü 2020 ve iF Tasarım Ödülü 2020 ödüllerini kazanmıştır.

Pure D8.2'nin yüzeyi pürüzsüz ve mattır. Tampon ve yan tarafları ise tekstil dokusuna sahiptir. Ekranı ise süpürge ile kontrast yaratarak daha çekici hale getirilmiştir. Pure D8.2 57dB(A) ile şimdiye kadar ürettiğimiz en sessiz elektrikli süpürge. 

Pure A9

Pure A9 Hava Temizleyicimiz üstün tasarımı dolayısıyla Red Dot Tasarım Ödülü 2020 ödülünü kazanmıştır.

Olağanüstü hava temizliğinin yanı sıra, modern mobilyalar, tekstil ve malzemelerden esinlenilen Pure A9, tüketicilerin evlerine davet etmekten mutluluk duydukları İskandinav tasarımına sahiptir.

ELECTROLUX ÖDÜLLERİ 2019

Pure F9 Şarjlı Dikey Süpürge

Pure F9 Şarjlı Dikey Süpürge yenilikçi tasarımı dolayısıyla iF Tasarım Ödülünü kazanmıştır. 

Pure F9 Şarjlı Dikey Süpürge geleneksel elektrikli süpürgenin performansı ile şarjlı dikey süprgenin rahatlığını buluşturuyor. Pure F9'un ana ünitesi yere yakın konumlandırılmıştır. Bu sayede süpürgenin ağırlığının büyük bir kısmı zemine iletilir. Böylece siz süpürge yaparken daha az ağırlık taşır, çok daha zahmetsiz bir temizlik deneyimi yaşarsınız.

Ana üniteyi yukarı kaydırarak hem alçak mobilyaların altlarını rahatlıkla süpürebilir, hem de uzayan hortum ile zemin üstü temizliği de rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Explore 7 Blender

Electrolux Explore 7 Blender serisi üstün tasarım özellikleri dolayısıyla Red Dot Tasarım Ödülüne layık görülmüştür. 

Explore 7 Blender malzemelerinizden daha fazla tat ve besin değeri almanızı sağlıyor. Eğimli karıştırma, Akıllı karıştırma özelliği ve soğuk karıştırma yapısı ile beraber malzemelerinize hak ettiği değeri sağlıyor. Yalnızca bir tuşa basarak karıştırmanın yeni bir olunu keşfedin.