Kampanyalar ve Özel Teklifler
Kampanyalar ve Özel Teklifler

Electrolux'ten size özel teklifler

Özel teklifler ve kampanyalar

Size özel sunduğumuz kampanya, indirim ve hediyelerden faydalanmanın tam zamanı!

Seçili AirFryerlarda büyük fırsat!
7 lt AirFryer ile 500 TL
4,5 lt AirFryer ile 300 TL değerinde
Migros Dijital Alışveriş Kodu hediye!*

*Kampanyaya 21 Ekim – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında tüm Electrolux yetkili bayi, Electrolux Online Mağazası, teknomarket, e-ticaret ve zincir satış noktalarından tek fiş / fatura üzerinde kampanyaya dahil olduğu belirtilen Electrolux ürünleri alışverişi yapan herkes katılabilir. Electrolux E6AF1-6ST Airfryer alanlara 500 TL değerinde, Electrolux E6AF1-4ST Airfryer alanlara 300 TL değerinde Migros Dijital Alışveriş Kodu verilecektir.  Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdırlar. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcıların kazanmış olduğu Migros Dijital Alışveriş kodu uygulama içerisinden bildirilir. Fiş / fatura üzerinde kampanyalı ürüne ait model kodunun bulunması gerekmektedir. Genel ifadelerin kullanıldığı fiş/faturalar ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 defa katılabilir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Migros Dijital Alışveriş Kodu Migros’larda ve Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerinizde 31 Aralık 2023'e kadar kullanılabilir. İlgili tarihten sonra Migris Dijital Alışveriş Kodunun geçerliliği sona erecektir. Mağazalardan yapılan alışverişlerden bir alışverişte birden fazla kod kullanılması mümkündür. Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerde, bir alışverişte tutarın %80’i için bir adet kod kullanılabilmektedir. Electrolux çalışanları kampanyaya katılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Qumpara uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

10 Yıl Inverter Motor Garantisi* İçin
Ürününüzü Şimdi Kaydedin!

Satın aldığınız yeni Electrolux Inverter Motor Teknolojili/ Kompresör Garantili ürününüzü şimdi kaydedin, 10 Yıl Motor Garantisine hak kazanın!

Satın aldığınız yeni ürününüzü 90 gün içerisinde kaydetmeyi unutmayın.

İlgili kampanya Inverter Motor teknolojisine sahip çamaşır, kurutmalı çamaşır, kurutma, bulaşık makineleri ve 10 Yıl Kompresör Garantisi olduğu bildirilen buzdolapları, soğutucular ve derin dondurucular için geçerlidir. Inverter Motor Teknolojisine sahip veya kampanyaya dahil ürünlerimizi öğrenmek için 0 850 250 35 89 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

* Inverter Motor Teknolojisine dahil olmayıp 10 Yıl Kompresör/Motor Garantisine dahil olduğu bildirilen ürünler de dahildir.

Garantiler hakkında genel bilgi için tıklayın.

Güçlü Temizlik
Ömürlük performans için
Pure C9 Serisi Süpürgelerimiz
10 Yıl Motor Garantili

İlgili 10 yıl motor garantisi kampanyası 1 Mayıs 2023 tarihinden itibaren satın alınan Pure C9 serisi PC91-8STM ve PC91-ALRG model elektrikli süpürgelerimiz için geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için ürününüzün fatura tarihinden itibaren 90 gün içerisinde sistemimize kaydedilmesi gerekmektedir. 

Ürününüzü şimdi kaydedin, 10 yıl motor garantisine hak kazanın.