Kampanyalar ve Özel Teklifler

Electrolux'ten size özel teklifler

Özel teklifler ve kampanyalar

Size özel sunduğumuz kampanya, indirim ve hediyelerden faydalanmanın tam zamanı!

Seçili kurutma makinelerimizle
750 TL’ye varan
Migros Dijital Alışveriş Kodu hediye

Kampanyaya 1 Eylül – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında tüm Electrolux yetkili bayi, Electrolux Online Mağazası, teknomarket, e-ticaret ve zincir satış noktalarından tek fiş / fatura üzerinde kampanyaya dahil olduğu belirtilen Electrolux EW7H458ST, EW8H3966IB, EW8H2966IZ ve EW9H189ST kurutma makinesi alışverişi yapan herkes katılabilir. EW7H458ST Kurutma Makinesi alışverişine 250 TL değerinde, EW8H3966IB Kurutma Makinesi alışverişine 400 TL değerinde, EW8H2966IZ Kurutma Makinesi alışverişine 500 TL değerinde, EW9H189ST Kurutma Makinesi alışverişine 750 TL değerinde Migros Dijital Alışveriş Kodu verilecektir. Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdırlar. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcıların kazanmış olduğu Migros Dijital Alışveriş kodu uygulama içerisinden bildirilir. Fiş / fatura üzerinde kampanyalı ürüne ait model kodunun bulunması gerekmektedir. Genel ifadelerin kullanıldığı fiş/faturalar ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 defa katılabilir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Migros Dijital Alışveriş Kodu Migros’larda ve Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerinizde kullanılmaktadır. Mağazalardan yapılan alışverişlerden bir alışverişte birden fazla kod kullanılması mümkündür. Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerde, bir alışverişte tutarın %80’i için bir adet kod kullanılabilmektedir. Electrolux çalışanları kampanyaya katılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Qumpara uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

300TL Dijital Alışveriş Kodu Hediye!

300TL Dijital Alışveriş Kodu Hediye!

15 Eylül - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Electrolux bayi, Electrolux Online Mağazası, teknomarket, e-ticaret ve zincir satış noktalarından tek fiş /fatura üzerinde kampanyaya dahil belirtilen Electrolux PC91-ALRG, PC91-ALRGT, PC91-ANIMA, PC91-ANIMT, PC91-8STMT, PC91-STM, PF91-ALRG, PD82-ALRG, PA91-404DG ve PA91-404GY modelleri alışverişi yapan herkes katılabilir. Fiş fatura üzerinde kampanyalı ürüne ait model kodunun bulunması gerekmektedir. Genel ifadelerin kullanıldığı fiş/faturalar ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz. Bu modellerden birinin satın alınması ve sisteme doğru şekilde kaydı yapıldığı takdirde 300TL Migros Dijital Alışveriş Kodu verilecektir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Migros Dijital Alışveriş Kodu Migros’larda ve Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerinizde kullanılmaktadır. Mağazalardan yapılan alışverişlerden bir alışverişte birden fazla kod kullanılması mümkündür. Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerde, bir alışverişte tutarın %80’i için bir adet kod kullanılabilmektedir. Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdır. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 defa katılabilir. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcıların kazanmış olduğu Migros Dijital Alışveriş Kodu uygulama içerisinden bildirilir. Electrolux çalışanları kampanyaya katılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Katılım koşullarını lütfen okuyunuz.

Web Mağazamızdan
Yapılan Alışverişlerde
399 TL değerinde
+2 Yıl Garanti Paketi Hediye! 

WEB Mağazamızdan yapılan alışverişlerde seçili ürünlerde +2 Yıl Garanti Paketi Hediye!

Seçili ürünlerde 399 TL değerindeki +2 yıl garanti paketi hediye fırsatını kaçırmayın.

Kampanyaya dahil ürünleri, görsellere ekli olan "+2 yıl ek garanti hediye" ibaresinden görebilirsiniz.

Özel indirimli ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

WEB Mağazamızı Keşfetmek İçin Tıklayın

Inverter Motor Garantisi

10 Yıl Inverter Motor Garantisi* İçin
Ürününüzü Şimdi Kaydedin!

Satın aldığınız yeni Electrolux Inverter Motor Teknolojili/ Kompresör Garantili ürününüzü şimdi kaydedin, 10 Yıl Motor Garantisine hak kazanın!

Satın aldığınız yeni ürününüzü 90 gün içerisinde kaydetmeyi unutmayın.

İlgili kampanya Inverter Motor teknolojisine sahip çamaşır, kurutmalı çamaşır, kurutma, bulaşık makineleri ve 10 Yıl Kompresör Garantisi olduğu bildirilen buzdolapları, soğutucular ve derin dondurucular için geçerlidir. Inverter Motor Teknolojisine sahip veya kampanyaya dahil ürünlerimizi öğrenmek için 0 850 250 35 89 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

* Inverter Motor Teknolojisine dahil olmayıp 10 Yıl Kompresör/Motor Garantisine dahil olduğu bildirilen ürünler de dahildir.

Garantiler hakkında genel bilgi için tıklayın.

Seçili Pure C9 Modellerinde Uzatılmış 5 Yıl Garanti

Fatura tarihinden itibaren PC91-8STMT, PC91-ANIMT ve PC91-ALRGT modellerinde motor ve elektronik aksamınız herhangi bir kayıt gerektirmeksizin 5 yıl garanti altındadır. Standart garantinin üstüne ilave edilen bu garanti ile toplamda 5 sene güvence altında temizlik deneyimi yaşayın. 5 yıl garantiden faydalanmak için yetkili teknik servis noktalarına faturanın orijinalinin ibrazı zorunludur.

Ürününüzü kaydedin, bakım ürünleri ve aksesuarlarda %10 indirim kazanın!

Electrolux ürünlerinizin bakımlarını mükemmel şekilde yaparak ömürlerini uzatmak ve ilave aksesuarlarla hayatınızı kolaylaştırmak için kaçmaz fırsat!

Electrolux ürününüzü sistemimize kaydedin, web mağazamızda yer alan tüm beyaz eşya&ankastre bakım ürünleri ve aksesuarları için %10 indirim kazanın!

Electrolux ürününüzü şimdi kaydederek fırsattan yararlanmak için tıklayın.

*İlgili kampanyamız 30 Nisan 2021'e kadar geçerli olup Electrolux marka beyaz eşya ve ankastre ürünler için geçerlidir. Her müşterimiz kampanyada bir kez faydalanabilir.