Kampanyalar ve Teklifler

Electrolux'ten size özel teklifler

Özel teklifler ve kampanyalar

Size özel sunduğumuz kampanya, indirim ve hediyelerden faydalanmanın tam zamanı!

Seçili Çamaşır ve Kurutma Makinelerinde 1500 TL'ye Varan Geri Ödeme Yapıyoruz

100 Gün Para İade Garantisi

Electrolux markasının 100. yıl dönümüne özel kampanya! Electrolux'ün en yeni ve en sessiz toz torbasız elektrikli süpürgesi sadece lansman dönemine özel uzatılmış 5 yıl garantinin yanında müşteri memnuniyetini de sizlere garanti ediyor. Şimdi evinizdeki değişimi yaratmanın tam zamanı. 1 Mayıs - 30 Haziran tarihleri arasında alacağınız Pure C9 serisi toz torbasız elektrikli süpürgeleri, memnuz kalmazsanız 100 gün içerisinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.

Pure C9, huzurlu bir temizlik deneyimi için PureFlow Silent sistemi ile üstün 4A sınıfı temizlik performansı sunar. 7 aşamalı filtreleme sistemi, gelişmiş mikro toz filtrelemesi sağlar ve evinize yalnızca temiz hava salınımını garanti eder. 7 aşamalı filtreleme sisteminin kritik bir basamağı olan devrim niteliğindeki 3 Boyutlu filtre, asgari emiş kaybıyla üstün 4A sınıfı temizlik performansı sağlar. İçinizin tamamen rahat olması için asla değiştirilmesi gerekmeyen, özel ömür boyu kullanabileceğiniz filtre ile beraber gelir. Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde hızlı ve doğru bakım sağlanır. Geliştirilmiş 360 derece dönebilen ön tekerlek ve düşük sürtünmeli ekstra büyük arka tekerlekler kusursuz manevra kabiliyeti sağlar. Pure C9 ile artık eviniz hiç olmadığı kadar temiz, temizlik hiç olmadığı kadar kolay...

 

 

 

 

Pure C9 Uzatılmış 5 Yıl Garanti

Fatura tarihinden itibaren motor ve elektronik aksamınız herhangi bir kayıt gerektirmeksizin 5 yıl garanti altındadır. Standart garantinin üstüne ilave edilen bu garanti ile toplamda 5 sene güvence altında temizlik deneyimi yaşayın. 5 yıl garantiden faydalanmak için yetkili teknik servis noktalarına faturanın orijinalinin ibrazı zorunludur.

UltraCaptic 5 yıl garanti için ürün kaydı

5 yıl garanti işlemine kayıt yapmak için aşağıdaki bilgileri lütfen doldurun. Elektrikli süpürgenizin altındaki etikette yer alan bilgileri ve faturanızı hazır bulundurmanız formu doldurmanızı kolaylaştıracaktır.