Kampanyalar ve Özel Teklifler

Electrolux'ten size özel teklifler

Özel teklifler ve kampanyalar

Size özel sunduğumuz kampanya, indirim ve hediyelerden faydalanmanın tam zamanı!

100 Gün Para İade Garantisi

Electrolux markasının 100. yıl dönümüne özel kampanya! Electrolux'ün en yeni ve en sessiz toz torbasız elektrikli süpürgesi sadece lansman dönemine özel uzatılmış 5 yıl garantinin yanında müşteri memnuniyetini de sizlere garanti ediyor. Şimdi evinizdeki değişimi yaratmanın tam zamanı. 15 Ekim -  31 Aralık tarihleri arasında alacağınız Pure C9 serisi toz torbasız elektrikli süpürgeleri, memnuz kalmazsanız 100 gün içerisinde iade edip paranızı geri alabilirsiniz.

Pure C9, huzurlu bir temizlik deneyimi için PureFlow Silent sistemi ile üstün temizlik performansı sunar. 7 aşamalı filtreleme sistemi, gelişmiş mikro toz filtrelemesi sağlar ve evinize yalnızca temiz hava salınımını garanti eder. 7 aşamalı filtreleme sisteminin kritik bir basamağı olan devrim niteliğindeki 3 Boyutlu filtre, asgari emiş kaybıyla üstün 4A sınıfı temizlik performansı sağlar. İçinizin tamamen rahat olması için asla değiştirilmesi gerekmeyen, özel ömür boyu kullanabileceğiniz filtre ile beraber gelir. Kullanımı oldukça basit çöp boşaltma sistemi ve erişimi kolay filtreler sayesinde hızlı ve doğru bakım sağlanır. Geliştirilmiş 360 derece dönebilen ön tekerlek ve düşük sürtünmeli ekstra büyük arka tekerlekler kusursuz manevra kabiliyeti sağlar. Pure C9 ile artık eviniz hiç olmadığı kadar temiz, temizlik hiç olmadığı kadar kolay...

 

 

 

 

Kurutma makinemizi alanlara
seçili ürünlerde inanılmaz indirim!

Kurutma makinemizi alanlara seçili ürünlerde inanılmaz indirim!

EW7H4824EB kurutma makinesi alanlara EKF7800 kahve makinesi 649 TL yerine sadece 99 TL!

EW8H3966IB kurutma makinesi alanlara EER73IGM kablosuz dikey süpürge* 999 TL yerine sadece 199 TL!

EW8H2966IZ kurutma makinesi alanlara EER77SSM kablosuz dikey süpürge 1299 TL yerine sadece 299 TL!

İlgili kampanya Kasım ayı sonuna kadar uzatılmış olup, yalnızca katılım sağlayan bayilerimizde geçerlidir.

İkinci ürüne indirimli olarak sahip olmak için iki ürünün aynı anda tek fatura altında satın alınması zorunludur.

*İndirimli özel ürün model kodu satış noktasına göre değişkenlik gösterebilir.

Inverter Motor Garantisi

10 Yıl Inverter Motor Garantisi İçin
Ürününüzü Şimdi Kaydedin!

Satın aldığınız yeni Electrolux Inverter Motor Teknolojili ürününüzü şimdi kaydedin, 10 Yıl Inverter Motor Garantisine hak kazanın!

Satın aldığınız yeni ürününüzü 90 gün içerisinde kaydetmeyi unutmayın.

İlgili kampanya Inverter Motor teknolojisine sahip çamaşır, kurutmalı çamaşır, kurutma ve bulaşık makineleri için geçerlidir. Inverter Motor Teknolojisine sahip ürünlerimizi öğrenmek için 0 850 250 35 89 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Garantiler hakkında genel bilgi için tıklayın.

Electrolux kullanıcılarına
bakım ürünleri ve aksesuarlarda
% 10 ekstra indirim!

Sahibi olduğunuz Electrolux ürününüzü sistemimize kaydedin, Web Mağazamızda bakım ürünleri ve ürün aksesuarlarında % 10 Ekstra İndirim hakkı kazanın. 

Yüksek performanslı profesyonel temizlik ve bakım ürünlerimizle; cihazınızın ilk günkü performansını koruyarak yıllarca memnuniyetle kullanın. Pratik aksesuarlarımızla günlük hayatınızı kolaylaştırın.

Tarafınıza ulaştırılacak olan indirim kodunu web mağazamızda 31/08/2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Ürününüzü şimdi kaydetmek için tıklayın

Web Mağazamızdan
Yapılan Alışverişlerde
+2 Yıl Garanti Paketi Hediye! 

WEB Mağazamızdan yapılan alışverişlerde +2 Yıl Garanti Paketi Hediye!

WEB Mağazamızı Keşfetmek İçin Tıklayın

Pure C9 Uzatılmış 5 Yıl Garanti

Fatura tarihinden itibaren motor ve elektronik aksamınız herhangi bir kayıt gerektirmeksizin 5 yıl garanti altındadır. Standart garantinin üstüne ilave edilen bu garanti ile toplamda 5 sene güvence altında temizlik deneyimi yaşayın. 5 yıl garantiden faydalanmak için yetkili teknik servis noktalarına faturanın orijinalinin ibrazı zorunludur.

UltraCaptic 5 yıl garanti için ürün kaydı

5 yıl garanti işlemine kayıt yapmak için aşağıdaki bilgileri lütfen doldurun. Elektrikli süpürgenizin altındaki etikette yer alan bilgileri ve faturanızı hazır bulundurmanız formu doldurmanızı kolaylaştıracaktır.