Kampanyalar ve Özel Teklifler

Electrolux'ten size özel teklifler

Özel teklifler ve kampanyalar

Size özel sunduğumuz kampanya, indirim ve hediyelerden faydalanmanın tam zamanı!

Giysilerinizin mükemmel bakımı için
Temmuz'a özel Çamaşır Makinesi indirimini kaçırmayın!

Giysilerinizin mükemmel bakımı için Electrolux EW6FN429BT 9 kg 1200 devir Eco-Inverter Çamaşır Makinesi 8.299 TL yerine sadece 6.999 TL!*

Aynı zamanda online mağazamızda tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 8 taksit fırsatını kaçırmayın.

*İlgili fiyat tavsiye edilen indirimli perakende satış fiyatı olup kampanyaya katılan tüm Electrolux Yetkili Satış Noktaları'nda ve store.electrolux.com.tr web mağazamızda 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyamız stoklarla sınırlıdır. 

Filtre Kahve Mk

Çekirdek Kahve Hediye!

1 Nisan-30 Haziran tarihleri arasında tüm Electrolux yetkili bayi, Electrolux Online Mağazası, teknomarket, e-ticaret ve zincir satış noktalarından tek fiş / fatura üzerinde kampanyaya dahil olduğu belirtilen Electrolux E6CM1-5ST Filtre Kahve Makinesi alışverişi yapan herkes katılabilir. Kampanyaya katılım için ürünün faturasını (isim, tarih, ürün kodu vb. blgileri okunabilir şekilde) ürününüzü kaydedin linkinden sistemimize kaydettikleri takdirde Bialetti Roma Bar 1 Kg çekirdek kahve hediyesini ücretsiz almaya hak kazanacaklardır. Bu kampanya 6502 numaralı tüketicinin korunması hakkındaki kanun ve mevzuata uygundur. 

Kampanya dahilinde yer alan  ürünün model kodunun fatura açıklamasında yer alması zorunludur. Belirtilen fatura tarihi, kayıt tarihi, ayrı faturalardaki isim/tarih/ürün uyumluluğu ve sipariş tarihine uygun olmayan işlemlerde kampanyaya katılım hakkına sahip olunamaz. İlgili kampanya stoklarla sınırlıdır. Electrolux önceden bildirmeksizin kampanya şartlarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tıklayarak Ürününüzü Kaydedin

Web Mağazamızdan
Yapılan Alışverişlerde
549 TL değerinde
+2 Yıl Garanti Paketi Hediye! 

WEB Mağazamızdan yapılan alışverişlerde seçili ürünlerde +2 Yıl Garanti Paketi Hediye!

Seçili ürünlerde 549 TL değerindeki +2 yıl garanti paketi hediye fırsatını kaçırmayın.

Kampanyaya dahil ürünleri, görsellere ekli olan "+2 yıl ek garanti hediye" ibaresinden görebilirsiniz.

Özel indirimli ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

WEB Mağazamızı Keşfetmek İçin Tıklayın

Inverter Motor Garantisi

10 Yıl Inverter Motor Garantisi* İçin
Ürününüzü Şimdi Kaydedin!

Satın aldığınız yeni Electrolux Inverter Motor Teknolojili/ Kompresör Garantili ürününüzü şimdi kaydedin, 10 Yıl Motor Garantisine hak kazanın!

Satın aldığınız yeni ürününüzü 90 gün içerisinde kaydetmeyi unutmayın.

İlgili kampanya Inverter Motor teknolojisine sahip çamaşır, kurutmalı çamaşır, kurutma, bulaşık makineleri ve 10 Yıl Kompresör Garantisi olduğu bildirilen buzdolapları, soğutucular ve derin dondurucular için geçerlidir. Inverter Motor Teknolojisine sahip veya kampanyaya dahil ürünlerimizi öğrenmek için 0 850 250 35 89 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

* Inverter Motor Teknolojisine dahil olmayıp 10 Yıl Kompresör/Motor Garantisine dahil olduğu bildirilen ürünler de dahildir.

Garantiler hakkında genel bilgi için tıklayın.

Seçili Pure C9 Modellerinde Uzatılmış 5 Yıl Garanti

Fatura tarihinden itibaren PC91-8STMT, PC91-ANIMT ve PC91-ALRGT modellerinde motor ve elektronik aksamınız herhangi bir kayıt gerektirmeksizin 5 yıl garanti altındadır. Standart garantinin üstüne ilave edilen bu garanti ile toplamda 5 sene güvence altında temizlik deneyimi yaşayın. 5 yıl garantiden faydalanmak için yetkili teknik servis noktalarına faturanın orijinalinin ibrazı zorunludur.

Ürününüzü kaydedin, bakım ürünleri ve aksesuarlarda %10 indirim kazanın!

Electrolux ürünlerinizin bakımlarını mükemmel şekilde yaparak ömürlerini uzatmak ve ilave aksesuarlarla hayatınızı kolaylaştırmak için kaçmaz fırsat!

Electrolux ürününüzü sistemimize kaydedin, web mağazamızda yer alan tüm beyaz eşya&ankastre bakım ürünleri ve aksesuarları için %10 indirim kazanın!

Electrolux ürününüzü şimdi kaydederek fırsattan yararlanmak için tıklayın.

*İlgili kampanyamız 30 Haziran 2022'e kadar geçerli olup Electrolux marka beyaz eşya ve ankastre ürünler için geçerlidir. Her müşterimiz kampanyada bir kez faydalanabilir.