Kampanyalar ve Özel Teklifler

Electrolux'ten size özel teklifler

Özel teklifler ve kampanyalar

Size özel sunduğumuz kampanya, indirim ve hediyelerden faydalanmanın tam zamanı!

800 Serisi Lansmana Özel Filtre Kiti Hediyeli!

"İlgili kampanya yetkili Electrolux satış noktasından (Electrolux yetkili bayileri, Electrolux online mağazası, Media Markt, Teknosa, hepsiburada.com, Amazon.com.tr) 17 Ocak  - 31 Mart 2022 tarihleri arasında satın alınan EP81HB25SH veya EP81UB25GG model 800 Serisi Şarjlı Süpürgeler için geçerli olup, 6502 numaralı tüketicinin korunması hakkındaki kanun ve mevzuatlarına uygundur. İlgili tarih aralığında faturalanmış olması şartıyla, belirtilen model şarjlı süpürgelerden herhangi birini satın alan tüketicilerimiz 499 TL değerindeki* ESKW4 model Filtre Setini bedelsiz olarak almaya hak kazanacaklardır.

Belirtilen şarjlı süpürgelerden birini satın alan müşterilerimiz, satın aldığı ürünü gereken bilgilerle 31 Mart 2022'ye kadar ürününüzü kaydedin linkinden sistemimize kaydettikten sonra, tarafımızca iletilen onay e-postası ile ESKW4 model Filtre Setini gönderilen tek kullanımlık indirim kuponu kodunu kullanarak 15 Nisan 2022 tarihine kadar Electrolux Web Mağazasından bedelsiz olarak sipariş vermeye hak kazanacaklardır. Kampanya dahilinde yer alan  ürünün model kodunun fatura açıklamasında yer alması zorunludur. Belirtilen fatura tarihi, kayıt tarihi ve sipariş tarihine uygun olmayan işlemlerde kampanyaya katılım hakkına sahip olunamaz. İlgili kampanya stoklarla sınırlıdır, Electrolux önceden bildirmeksizin kampanya şartlarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar."

*Tavsiye edilen KDV dahil perakende satış fiyatı.

Ürününüzü şimdi kaydetmek için tıklayın

Web Mağazamızdan
Yapılan Alışverişlerde
399 TL değerinde
+2 Yıl Garanti Paketi Hediye! 

WEB Mağazamızdan yapılan alışverişlerde seçili ürünlerde +2 Yıl Garanti Paketi Hediye!

Seçili ürünlerde 399 TL değerindeki +2 yıl garanti paketi hediye fırsatını kaçırmayın.

Kampanyaya dahil ürünleri, görsellere ekli olan "+2 yıl ek garanti hediye" ibaresinden görebilirsiniz.

Özel indirimli ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

WEB Mağazamızı Keşfetmek İçin Tıklayın

Inverter Motor Garantisi

10 Yıl Inverter Motor Garantisi* İçin
Ürününüzü Şimdi Kaydedin!

Satın aldığınız yeni Electrolux Inverter Motor Teknolojili/ Kompresör Garantili ürününüzü şimdi kaydedin, 10 Yıl Motor Garantisine hak kazanın!

Satın aldığınız yeni ürününüzü 90 gün içerisinde kaydetmeyi unutmayın.

İlgili kampanya Inverter Motor teknolojisine sahip çamaşır, kurutmalı çamaşır, kurutma, bulaşık makineleri ve 10 Yıl Kompresör Garantisi olduğu bildirilen buzdolapları, soğutucular ve derin dondurucular için geçerlidir. Inverter Motor Teknolojisine sahip veya kampanyaya dahil ürünlerimizi öğrenmek için 0 850 250 35 89 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

* Inverter Motor Teknolojisine dahil olmayıp 10 Yıl Kompresör/Motor Garantisine dahil olduğu bildirilen ürünler de dahildir.

Garantiler hakkında genel bilgi için tıklayın.

Seçili Pure C9 Modellerinde Uzatılmış 5 Yıl Garanti

Fatura tarihinden itibaren PC91-8STMT, PC91-ANIMT ve PC91-ALRGT modellerinde motor ve elektronik aksamınız herhangi bir kayıt gerektirmeksizin 5 yıl garanti altındadır. Standart garantinin üstüne ilave edilen bu garanti ile toplamda 5 sene güvence altında temizlik deneyimi yaşayın. 5 yıl garantiden faydalanmak için yetkili teknik servis noktalarına faturanın orijinalinin ibrazı zorunludur.

Ürününüzü kaydedin, bakım ürünleri ve aksesuarlarda %10 indirim kazanın!

Electrolux ürünlerinizin bakımlarını mükemmel şekilde yaparak ömürlerini uzatmak ve ilave aksesuarlarla hayatınızı kolaylaştırmak için kaçmaz fırsat!

Electrolux ürününüzü sistemimize kaydedin, web mağazamızda yer alan tüm beyaz eşya&ankastre bakım ürünleri ve aksesuarları için %10 indirim kazanın!

Electrolux ürününüzü şimdi kaydederek fırsattan yararlanmak için tıklayın.

*İlgili kampanyamız 31 Aralık 2021'e kadar geçerli olup Electrolux marka beyaz eşya ve ankastre ürünler için geçerlidir. Her müşterimiz kampanyada bir kez faydalanabilir.