Kampanyalar ve Özel Teklifler

Electrolux'ten size özel teklifler

Özel teklifler ve kampanyalar

Size özel sunduğumuz kampanya, indirim ve hediyelerden faydalanmanın tam zamanı!

Kurutma veya Kurutmalı Çamaşır Makinesi alanlara 300TL'ye Kadar Migros Hediye Çeki Veriyoruz!

Kampanyaya 9 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Electrolux bayi, teknomarket, e-ticaret ve zincir satış noktalarından tek fiş /fatura üzerinde kampanyaya dahil belirtilen Electrolux ürünü alışverişi yapan herkes katılabilir.

EW7H4824EB Kurutma Makinesi alışverişine 150 TL,

EW8H3966IB Kurutma Makinesi alışverişine 200 TL,

EW8H2966IZ Kurutma Makinesi alışverişine 300 TL,

EW7W3164LB Kurutmalı Çamaşır Makinesi alışverişine 200 TL,  

EW8W2168LW ve EW8W261BT Kurutmalı Çamaşır Makinesi alışverişine 300 TL Migros Hediye Çeki kodu verilecektir.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Alışveriş kodu Migros mağazalarından ve Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerinizde kullanılmaktadır. Mağazalardan yapılan alışverişlerden bir alışverişte birden fazla kod kullanılması mümkündür. Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerde bir alışverişte tutarın %80’i için bir adet kod kullanılabilmektedir. Kampanyaya katılım için; Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi gerekmektedir. Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmalıdır. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 defa katılabilir. Qumpara uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan kullanıcıların kazanmış olduğu Migros Digital Alışveriş kodu uygulama içerisinden bildirilir. Electrolux kampanya koşullarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlıdır. 

Pure C9 Serisi Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Alımlarınıza 100TL Opet Yakıt Puan Hediye

5 Ağustos - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında tüm Teknosa, Vatan Bilgisayar, Evkur, Evdiz, HYS AVM, Taşpınar, Oğuz Ev Concept Mağazaları’ndan; teknosa.com ve vatanbilgisayar.com adresleri üzerinden yapılacak tek fiş/fatura üzerinde Pure C9 Serisi Elektrikli Süpürge alışverişinize 100TL Opet Yakıt Puan Hediye!

Ergorapido Alerji Modeli Indirimde!

Ergorapido'nun bakterileri UV ışıkla yok eden yatak başlığına sahip Alerji modeli EER7ALLRGY şimdi kısa süreliğine 2149TL yerine yalnızca 1899TL. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Ergorapidonun Anti-Alerjik özellikleri Ingiliz Alerji Derneği (Brisith Allergy Foundation) tarafından onaylanmıştır. 

Çıkarılabilir el süpürgesi sayesinde kanepe, yatak ve masa üzeri gibi zemin üstü yüzeylerin temizlenmesine olanak sağlar.

Tek şarj ile 45 dakikaya kadar temizlik imkanı sunarken, fırçanın kendi kendini temizlemesini sağlayan patentli BrushRollClean özelliği sayesinde fırçaya dolanan saç, tüy ve iplikleri bir bıçak yardımıyla keser ve fırçayı temizler.

 

Şarjlı Dikey Süpürge

Web Mağazamızdan
Yapılan Alışverişlerde
339 TL değerinde
+2 Yıl Garanti Paketi Hediye! 

WEB Mağazamızdan yapılan alışverişlerde seçili ürünlerde +2 Yıl Garanti Paketi Hediye!

Seçili ürünlerde 339 TL değerindeki +2 yıl garanti paketi hediye fırsatını kaçırmayın.

Kampanyaya dahil ürünleri, görsellere ekli olan "+2 yıl ek garanti hediye" ibaresinden görebilirsiniz.

Özel indirimli ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

WEB Mağazamızı Keşfetmek İçin Tıklayın

Inverter Motor Garantisi

10 Yıl Inverter Motor Garantisi* İçin
Ürününüzü Şimdi Kaydedin!

Satın aldığınız yeni Electrolux Inverter Motor Teknolojili/ Kompresör Garantili ürününüzü şimdi kaydedin, 10 Yıl Motor Garantisine hak kazanın!

Satın aldığınız yeni ürününüzü 90 gün içerisinde kaydetmeyi unutmayın.

İlgili kampanya Inverter Motor teknolojisine sahip çamaşır, kurutmalı çamaşır, kurutma, bulaşık makineleri ve 10 Yıl Kompresör Garantisi olduğu bildirilen buzdolapları, soğutucular ve derin dondurucular için geçerlidir. Inverter Motor Teknolojisine sahip veya kampanyaya dahil ürünlerimizi öğrenmek için 0 850 250 35 89 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

* Inverter Motor Teknolojisine dahil olmayıp 10 Yıl Kompresör/Motor Garantisine dahil olduğu bildirilen ürünler de dahildir.

Garantiler hakkında genel bilgi için tıklayın.

Seçili Pure C9 Modellerinde Uzatılmış 5 Yıl Garanti

Fatura tarihinden itibaren PC91-8STMT, PC91-ANIMT ve PC91-ALRGT modellerinde motor ve elektronik aksamınız herhangi bir kayıt gerektirmeksizin 5 yıl garanti altındadır. Standart garantinin üstüne ilave edilen bu garanti ile toplamda 5 sene güvence altında temizlik deneyimi yaşayın. 5 yıl garantiden faydalanmak için yetkili teknik servis noktalarına faturanın orijinalinin ibrazı zorunludur.

UltraCaptic 5 yıl garanti için ürün kaydı

5 yıl garanti işlemine kayıt yapmak için aşağıdaki bilgileri lütfen doldurun. Elektrikli süpürgenizin altındaki etikette yer alan bilgileri ve faturanızı hazır bulundurmanız formu doldurmanızı kolaylaştıracaktır.