Evinizde Refahı Keşfedin

Temiz bir ev ortamının sağlığınız üzerine etkisi

Electrolux olarak temiz bir ev ortamının hayatınızı değiştirebileceğini düşünüyoruz. Yapılan araştırmada katılımcıların büyük çoğunluğu, %81'i evleri temiz olduğunda daha mutlu olduğunu, %85'i daha rahat hissettiğni ve %76'sı daha iyi uyuduğunu söylüyor. Tam olarak bu sebeple süpürge tasarlıyoruz, temizliği zahmetsiz hale getirmek için.

Alerjiler ile ilgili yazımızı okumak için lütfen tıklayınız.

Tam Performans - Şimdi Yarı Yarıya Sessiz

En sessiz kablosuz dikey süpürgeyi sunan keskin tasarım. Sessizlik, pürüzsüz hava akışı ve sessiz hava çıkışı ile garanti altına alındı. Maksimum ses yalıtımı ile tasarlandı. Alüminyum çerçevesi sayesinde hafif ve otomatik BrushRollClean özelliği ile çok pratik.

Evinizde Saf ve Temiz Havanın Keyfine Varın

Kirli havanın solunması bizleri evlerimizde de tehdit ediyor. En sıkı şekilde kapatılmış pencereler bile alerjenlerin evlerimizin içerisinde girmesine engel olamyor. Ayrıca kirlilik kapalı ortamlarda da ortaya çıkabiliyor. En steril ortamlarda bile bu kirlerin ortaya çıkışı engellenemiyor.Fakat bu kirleri ve alerjenleri doğru araçlar kullanarak tamamen ortadan kaldırmak mümkün.

Üstün Emiş Gücü ve Mükemmel Performans

Yeni Pure C9 toz torbasız elektrikli süpürge tüm zemin türlerinde yüksek performanslı bir emiş ve olalağan üstü filtrasyon sağlayarak size hijyenik bir ev ortamını garanti eder. Gelişmiş manevra kabiliyeti, bakımının kolay oluşu ve performanslıyla size kusursuz bir ev ortamı için bir çok avantaj sağlar.

Temizlik Deneyimi Yeniden Tanımlandı

Pure F9 bugünün hayat koşullarına göre tasarlanmış, evinizin tüm süpürme ihtiyaçlarına cevap verebilen kablosuz bir sanat eseridir.

Türkiye'nin En Sessiz Elektrikli Süpürgesi

UltraSilencer™ Zen süpürgemiz ile temizlik yaparken çıkan gürültüye artık son. Şimdi içinizdeki huzuru bulma vakti.

Hayalinizdeki Ev

Electrolux elektrikli süpürgeler ile evinizin her köşesi pırıl pırıl olacak ve yerler ayna gibi parlayacak. Çünkü yalnızca içinde rahat ettiğiniz sürece dört duvara gerçekten evim diyebilirsiniz.