Evinizde Refahı Keşfedin

Temiz bir ev ortamının sağlığınız üzerine etkisi

Electrolux olarak temiz bir ev ortamının hayatınızı değiştirebileceğini düşünüyoruz. Yapılan araştırmada katılımcıların büyük çoğunluğu, %81'i evleri temiz olduğunda daha mutlu olduğunu, %85'i daha rahat hissettiğni ve %76'sı daha iyi uyuduğunu söylüyor. Tam olarak bu sebeple süpürge tasarlıyoruz, temizliği zahmetsiz hale getirmek için.

Alerjiler ile ilgili yazımızı okumak için lütfen tıklayınız.

Tam Performans - Şimdi Yarı Yarıya Sessiz

En sessiz kablosuz dikey süpürgeyi sunan keskin tasarım. Sessizlik, pürüzsüz hava akışı ve sessiz hava çıkışı ile garanti altına alındı. Maksimum ses yalıtımı ile tasarlandı. Alüminyum çerçevesi sayesinde hafif ve otomatik BrushRollClean özelliği ile çok pratik.

Evinizde Saf ve Temiz Havanın Keyfine Varın

Kirli havanın solunması bizleri evlerimizde de tehdit ediyor. En sıkı şekilde kapatılmış pencereler bile alerjenlerin evlerimizin içerisinde girmesine engel olamyor. Ayrıca kirlilik kapalı ortamlarda da ortaya çıkabiliyor. En steril ortamlarda bile bu kirlerin ortaya çıkışı engellenemiyor.Fakat bu kirleri ve alerjenleri doğru araçlar kullanarak tamamen ortadan kaldırmak mümkün.

Üstün Emiş Gücü ve Mükemmel Performans

Yeni Pure C9 toz torbasız elektrikli süpürge tüm zemin türlerinde yüksek performanslı bir emiş ve olalağan üstü filtrasyon sağlayarak size hijyenik bir ev ortamını garanti eder. Gelişmiş manevra kabiliyeti, bakımının kolay oluşu ve performanslıyla size kusursuz bir ev ortamı için bir çok avantaj sağlar.

Yeni Robot Pure i9

Bu üçgen şekilli robot süpürge, evinizin her yerinde kusursuz bir temzlik sunmak için 3 Boyutlu görüşe sahiptir. Üstün temizleme performansı ile Pure i9.2 evinizi hatırlar ve Pure i9 uygulamasıyla bir telefon yardımı ile yönlendirilebilir. Pure i9 görür, uyum sağlar ve hassas bir biçimde temizler.

İncelemek İçin

Temizlik Deneyimi Yeniden Tanımlandı

Pure F9 bugünün hayat koşullarına göre tasarlanmış, evinizin tüm süpürme ihtiyaçlarına cevap verebilen kablosuz bir sanat eseridir.

Türkiye'nin En Sessiz Elektrikli Süpürgesi

Pure D8.2 evinizi mükemmel bir temizlik deneyimi yaşamanız için Akıllı mod, düşük hareket direnci, konforlu toz yönetimi ve sessiz temizlik özelliklerini bir araya getiriyor. Ayrıca Pure D8.2’nin üretiminde kullanılan materyalin %55’i geri dönüşümden kazanılmış materyaldir. Böylece Pure D8.2 kaliteden ödün vermeden çevresel sürdürülebilirlik sağlamış oluyor.

Pratik Temizlik Her An Elinizin Altında.

Şarjlı Dikey Süpürgeler üst düzey rahatlık sunar. Kablosuz ve şık tasarımları sayesinde evinizin herhangi bir yerinde her an elinizin altında bulunabilirler. 2'si 1 arada ,çıkarılabilir el süpürgeli tasarım, yapısıyla temizliğinize çeşitlilik katar.

Ergorapido'yu Keşfedin

Şimdiye Kadarki En Iyi Toz Torbalı Süpürgemiz

FlowMotion ile hareket dirençsiz süpürmeyi deneyimleyin. Sistem, XL EasyRoll tekerlekler, daha sessiz bir temizlik sunan tasarıma sahip patentli başlık ve ödün vermeyen temizlik performansı sunar. Otomatik emiş gücü ayarı, Koldan kumanda özelliği, CleanLift toz torbası değişim sistemi gibi son teknoloji özelliklerle donatıldı.

Pure D9'u Keşfedin

Hayalinizdeki Ev

Electrolux elektrikli süpürgeler ile evinizin her köşesi pırıl pırıl olacak ve yerler ayna gibi parlayacak. Çünkü yalnızca içinde rahat ettiğiniz sürece dört duvara gerçekten evim diyebilirsiniz.