Keşfedin

Çamaşır Makineleri

ColourCare - Renkli Giysileriniz Canlılığını Daima Korur

ColourCare System Teknolojili Çamaşır Makinesi sahip olduğu benzersiz iyon değişim filtresi ile şebeke suyu içerisinde kirece sebep olan mineralleri giderir. Sertliği giderilen su içerisinde deterjan düşük sıcaklıklarda dahi hızlıca aktive olur ve yüksek performans gösterir. Hassas, ancak etkili yıkama sayesinde renklileriniz mükemmel şekilde yıkanırken renkleri daima ilk günkü gibi korunur. 

Defalarca yıkama sonrasında dahi renklileriniz solmaz

Şebeke suyunda bulunan mineraller giysilerin sertleşmesine, büzülmesine ve renklerin solmasına sebep olur. Benzersiz iyon değişim filtresi, yıkama ve durulama suyu içerisindeki mineralleri giderir ve suyu yumuşatır. Yumuşatılmış su ile hassas, ancak etkili yıkama sağlanır. Aşağıdaki test ColourPro programı kullanılarak 30 derecede 50 kere yıkanmış siyah giysinin durumunu gösterir. ColourCare çamaşır makinesi ile defalarca yapılan yıkama sonrasında dahi renkli giysiler solmaz.

Yumuşatılmış su ve canlı kalan renkliler için tuz doldurulması yeterlidir

Şebeke suyunuzu kireç ve tüm zararlı mineralleri gideren iyon değişim filtresinin yenilenmesi ve yüksek performansı için tuz kullanımı yeterlidir. Böylece renklileriniz canlı kalır ve siyah renkli giysilerinizin grileşmesi önlenir. 

UltraCare - Çok daha iyi yıkanan ve daima yumuşak kalan giysiler

UltraCare System Teknolojisi deterjanı giysilere ulaştırmadan önce jet pompası ile su içerisinde karıştırır ve tamamen çözerek aktive eder. Düşük sıcaklıkta aktive olan deterjan yüksek performans gösterir. Düşük sıcaklıkta tertemiz yıkanan giysilerinizin renkleri karışmaz ve formları korunur. Giysilerin ilk günkü canlılığı ile kusursuz stiliniz tamamlanır.

Her yıkama sonrası yumuşacık kalan giysiler

İyi çözünemeyen deterjanın kalıntılara sebep olacağı gibi giysileriniz arasında iyi dağılamayan yumuşatıcı da giysilerin sertleşmesine sebep olur. UltraCare System Teknolojisine sahip çamaşır makinelerimiz deterjanı veya yumuşatıcıyı giysilere ulaşmadan önce su içerisinde jet ile tamamen çözer ve aktive eder. Bu sayede yıkadığınız tüm giysilerin eşit olarak mükemmel şekilde yıkandığından ve yumuşatıldığından emin olabilirsiniz.

SteamCare - Kırışıklıklardan Buharla Kurtulun

Giysilerinize buharla profesyonel bakım uygulayın. İlave Buhar Fonksiyonu sayesinde yıkama programı sonunda devreye giren buharlama aşaması ile giysilerinizin kırışıklıkları giderilir. Birçok giysi ütü gerektirmeyecek seviyede düzleştirilir. Aynı zamanda buhar programı ile kısa süre giydiğiniz giysilerinizi tazeleyerek yıkama işlemi gerekmeksizin tekrar giyebilir ve ömürlerini uzatabilirsiniz.

Yıkama sonrası kırışıkları buharla giderin

İlave Buhar Fonksiyonu ile yıkama programını Buhar Aşaması ile bitirebilir, böylece giysilerinizdeki kırışıklıkları buharla giderebilirsiniz. SteamCare System Teknolojisi kullanılmadan yapılan yıkamaya kıyasla % 30 oranında kırışıklıkları gidererek giysilerinizin mükemmel görünümünü ve formunu koruyabilirsiniz. Hem de tek program seçimi ile.

Yıkamak yerine tazeleyin - Giysilerinizin ömrünü uzatın

Çok kısa süreyle giydiğiniz ve kirlenmeyen giysilerinizi, bazen yıkamak yerine tazeleyerek tekrar temiz ve ferah şekilde giyebilirsiniz. Benzersiz Steam Fragrance Buhar Parfümleri ile Parfümlü Buhar Programını kullanarak giysilerinizi 15 dakikada tazeleyerek yeni yıkanmış gibi güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Tazelenmiş, kırışıklıkları düzleştirilmiş ve mis gibi güzel kokan giysilerinizi tekrar giyerek lüzumsuz yere yıkanmasını önleyip ömürlerini uzatabilirsiniz.

Giysilerinizin ömürlerini 2 kata kadar uzatın

Ritex tarafından 15CR00099 referans numarası ile yapılan test sonucunda, SensiCare Teknolojisinin giysilerinizin 2 kat daha uzun süre yeni gibi görünmesini sağladığı kanıtlanmıştır. SensiCare Teknolojisi yük saptama sensörleri ile belirli modellerde ağırlığı 1 dakikadan daha kısa sürede algılar; enerji/su tüketimi ve yıkama süresini giysilerinizin miktarına göre ayarlar. Az miktardaki giysileriniz yalnızca gereken sürede yıkanır, lüzumsuz yıkama yapılmadığından yıpranmalar önlenir. Giysileriniz, elektrik-su giderleriniz ve çevremiz korunur, değerli vaktiniz size kalır.

Electrolux ile daha fazlasını keşfedin