Covid-19 Bilgilendirmesi

Değerli müşterilerimiz, 

Tüketicilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en yüksek önceliğimizdir. Güncel durumu sürekli izliyor ve yerel yönetim otoritemizin en son bilgi ve tavsiyelerine dayanarak hareket ediyoruz.

Ülkemizdeki güncel durum göz önüne alındığında, sizi gereken her şekilde desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Tarafınıza yapılan dönüşlerde oluşabilecek gecikmeler için şimdiden özür dileriz. 

Bize aşağıdaki iletişim alternatiflerini kullanarak ulaşabilirsiniz:

•İletişim ve destek merkezi: 
—09:00-18:00
0 850 250 35 89
musteri_hizmetleri@electrolux.com 

Yetkili servis ziyaretleri 

Electrolux ürününüzde bir aksilik olduğunu tespit ettiğinizde yetkili servise başvurmadan önce müşteri hizmetleri hattımızı arayarak veya web sitemizdeki destek bölümünü okuyarak sorununuzu uzaktan çözüp çözemeyeceğinizi mutlaka kontrol ediniz.

Siz, aile fertleri, iş çevreniz veya arkadaşlarınızdan biri, son 14 gün içinde Corona COVID-19 virüs salgını olduğu bilinen herhangi bir bölgeye gittiyseniz veya siz veya aile üyelerinizden herhangi birinde şu anda ateş veya akut solunum yolu semptomları varsa, soğuk algınlığı veya grip belirtisi varsa, lütfen tüm semptomlar geçtikten sonra en az 7 güne kadar yetkili servis onarım talebi oluşturmaktan kaçının ve COVID-19 salgını olduğu bilinen bir bölgeden döndükten sonra en az 14 gün bekleyin.

Çalışanlarımızın sağlığını korumak ve salgını önlemek adına bazı yeni tedbirler uygulanmıştır. Bu tedbirler kapsamında yetkili servis teknisyenlerimizin el sıkışma vb. direkt temastan kaçınması, maske ve eldiven kullanması kararları alınmıştır. Aynı zamanda servis ziyaret talebi oluşturulurken evinizde hastalık semptomları gösteren bir birey olup olmadığı sorgulanabilir ve olması durumunda servis ziyaretinin ertelenmesi de söz konusu olabilir.

Bunun, evinizi ziyaret eden bir teknisyen olmadan destekleyebileceğimiz bir şey olup olmadığını görmek için lütfen destek merkezimize başvurun. Ayrıca, cihazlarımızda sorun giderme hakkındaki bilgilerimizi paylaştığımız web sitesi destek bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Web mağazamız hizmetinizdedir

Evinizin huzurunu önemsiyoruz ve web mağazamızla ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaya devam ediyoruz. Ürün veya aksesuar ihtiyaçlarınız için web mağazamız hizmetinizdedir.

 • Basket
  WEB mağazamız hizmetinizdedir

  Tarafınıza kesintisiz ürün tedariği sağlamak adına tüm önlemleri alıyoruz. Web mağazamızdan ürünlerimize kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Web mağazamızda birçok hijyenik temizleyici, sağlığınızı koruyan elektrikli süpürge filtreleri ve hava temizleyici ürünlerimiz mevcuttur.

 • Phone
  Müşteri hizmetleri

  Hükümet yönergelerini izleyerek, müşteri hizmetleri ekibimiz size zamanında ve doğru yardım sağlamak için uzaktan destek olmaya hazırdır. 

 • Truck
  Teslimat

  Güvenilir lojistik ortaklarımız, tüm siparişlerin güvenli ve zamanında teslim edildiğinden emin olmak için sıkı sağlık ve güvenlik önlemlerini takip etmektedir.

Web mağazası teslimat süreleri

Web mağazamız hizmete devam etmektedir. Ürünlerimizi elimizden gelen en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırmaya devam etmekteyiz. Elimizde olmayan bazı sebeplerden ötürü yaşanabilecek olası sorunlar için şimdiden özür dileriz.