Ürün detayları

FlameLight Gaz Ocağının parlak LED’leri beklerin açık olup olmadığını bilmenizi sağlar. Aynı zamanda alev gücünü güvenli bir şekilde kontrol edebilir ve 9 seviyeden birini seçebilirsiniz, böylece pişirme esnasında eğilip alevi kontrol etmeden boyutunu kolayca değiştirebilirsiniz.

Ürün avantajları

Parlak FlameLight LED’leri ile alev yoğunluğunu kolayca seçin

Parlak FlameLight LED’leri ile seçtiğiniz gücün ne kadar olduğunu güvenilir bir şekilde kontrol edin. Parlaklıkları sayesinde alev yoğunluğunu görmeniz ve 1’den 9’a kadar seçmeniz mümkündür. FlameLight aynı zamanda bir bekin kapalı veya açık olduğunu bilmenizi de sağlar.

StepPower ile güvenilir ve hassas pişirme

StepPower kontrolleri ile gazlı ocağınızın alev seviyesini hassas bir şekilde yönetin. Isı seviyesini 1 ile 9 arasında seçin ve böylece eğilip bakmanıza gerek kalmadan kolayca doğru ayarı yapın.

Hob2Hood® ile yalnızca pişirmeye odaklanın

Hob2Hood® fonksiyonuyla ocağı kablosuz olarak davlumbaza bağlayabilirsiniz. Siz yemek pişirmeye başladığınızda, ocak ayarına bağlı olarak davlumbaz en verimli çekişi sağlamak için kendisini otomatik olarak ayarlar. Mutfakta size yardımcı olur.

Pişirme süresini izlemenizi sağlayan Zaman Ayarı

Yemekleri en iyi şekilde pişirmenize yardımcı olması için Dakika Sayacı fonksiyonunu ayarlayın. Haşlanmış yumurtadan kusursuz kremalı risotto’ya kadar ocakta ne pişerse pişsin, yemek tariflerini mükemmel bir şekilde uygulamanız için pişirme sürelerini hassas bir şekilde takip etmenizi sağlar.

LED Göstergeleri ocağınızın hala sıcak olup olmadığını bilmenizi sağlar

Gazlı pişirmede daha fazla güvenlik için size iki önemli ekstra özellik ekledik. LED Göstergeleri ile beklerin açık veya kapalı durumunu takip edin. Atıl sıcaklık göstergeleri pişirme sonrası ocak ızgaralarının halen sıcak olduğunu bildirir ve sizi korur.

Destek

Yaşadığınız sorunların birçoğunu yetkili servis çağırmadan çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Başlamak için yaşadığınız sorunu aşağıdan arayın.

Sonuç bulunamadı

Arama sonuçları
Bu ürünü kullanıyor musunuz?

Ürünlerinizi MyElectrolux’e kaydedin ve ihtiyacınız olan her şeye tek noktadan ulaşın.

  • Sorunsuz destek ve hizmet
  • Kullanıcı kılavuzu ve rehberlere kolay erişim
  • Özel teklifler ve indirimler
MyElectrolux’e Katılın Destek
woman on couch with mobile phone